vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Crucial Ballistix Sport XT DDR3 16GB (Kit 2x8GB) DIMM 1600MHz CL9 XMP modrá

Kalkulačka splátek CETELEM
3781 Kč s DPH

3125 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Crucial
Záruka: 99 měsíců
Crucial Ballistix Sport XT DDR3 16GB (Kit 2x8GB) DIMM 160...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výkonná paměť pro každého

Oproti tradičním produktům značky Ballistix nepotřebuje tato paměť žádné speciální BIOS konfigurace. To znamená, že se produkt nainstaluje snadno, abyste mohli počítač ihned používat.
Navíc jsou paměti cenově velmi dostupné, takže si užijete spoustu zábavy, zatímco šetříte Váš rozpočet. Vhodné jsou pro hráče, kteří očekávají vysoký výkon, 100% stabilitu, spolehlivost a kompatibilitu

Ballistix Sport Series paměti jsou dostupně v DDR2 nebo DDR3 provedení a jsou podporovány nejnovějšími platformami AMD a Intel (včetně SandyBridge).

Typ paměti: DDR3
Konfigurace: 2 x 8GB
Frekvence: 1600 MHz
CAS Latency: 9
Maximální napětí: 1,5 V
Chlazení: Pasivní
Využití: Pro stolní PC


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Crucial Ballistix Sport XT DDR3 16GB (Kit 2x8GB) DIMM 1600MHz CL9 XMP modrá
Diskuze k produktu: crucial-16gb-kit-8gbx2-ddr3-1600mhz-cl9-15v-ballistix-sport-xt-udimm-240pin není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.