vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Crumpler Track Jack Duffel L - black

Kalkulačka splátek CETELEM
3025 Kč s DPH

2500 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: TJD-L-001
Výrobce: CRUMPLER
Záruka: 24 měsíců
Crumpler Track Jack Duffel L - black
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Praktické zavazadlo designované především k využití při kratších pracovních cestách. Je vyrobeno z voděodolného a pevného nylonu Chicken Tex Supreme v kombinaci s extra lehkou Ripstop tkaninou. Hlavní úložný prostor je doplněn o kapsy k uložení drobnějších předmětů. Snadný přístup k uloženým věcem zajišťuje masivní zip ve vrchní části. Vnější strany jsou vybaveny kapsami na zip. Celkové rozměry nepřesahují povolenou velikost kabinového zavazadla v letadle. Madla ve vrchní části a na bocích zajišťují snadnou manipulaci. Odnímatelný, nastavitelný ramenní popruh s polstrovaním zaručuje pohodlné nočení.
Rozměry:
Vnější : 64.0 x 36.0 x 30.0 cm
Vnitřní : 60.0 x 33.0 x 28.0 cm
Vnitřní (laptop):
Objem: 65 litrů
Hmotnost: 878g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Crumpler Track Jack Duffel L - black
Diskuze k produktu: crumpler-track-jack-duffel-l-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.