vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Crystal Gears nahrávání hovorů pro VoIP telefony

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2676 Kč s DPH

2212 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
IP telefonie / VOIP produkty drát nebo IP telefonie / VOIP produkty
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 310A654
Výrobce: WELL
Záruka: 24 měsíců
Crystal Gears nahrávání hovorů pro VoIP telefony
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Software pro automatické nahrávání hovorů pro telefony Yealink SIP-T2x, SIP-T4x a SIP-T19.

Crystal Gears je „desktop“ software pro automatické nahrávání hovorů pro telefony Yealink řady SIP-T19, SIP-T2x a SIP-T4x.

Telefony musí podporovat funkcionalitu „SPAN to PC“. V případě, že telefon nepodporuje „SPAN to PC“, lze použít jakýkoliv switch s podporu zrcadlení portů (mirror) a následně můžete využívat nahrávání hovorů pomocí Crystal Gears i u dalších značek VoIP telefonů. Přímo podporovány jsou také některé modely telefonů značky CISCO.

Nahrané hovory lze vyhledávat pomocí mnoha kritérií jako je čas, délka hovoru, jména, čísla volajícího, čísla volaného, atd.

Veškeré informace o nahraných hovorech lze exportovat do MS Excel nebo přímo do e-mailu. Takto nahrané hovory lze automaticky ukládat jak na lokální disk, tak i na sdílené složky v síti a je možné je šifrovat, aby je nemohla zneužít neoprávněná osoba. Crystal Gears má jednoduché grafické uživatelské rozhraní a lze jej instalovat na systémy Windows XP, 7 a 8.

Trial verzi je možné si stáhnout na vedlejší záložce Technická podpora. Program je plně funkční po dobu 14 dní. Poté je třeba zakoupit licenci na další neomezené užívání. Kontakt: joyce@joyce.cz, tel.: +420 539 088 010


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Crystal Gears nahrávání hovorů pro VoIP telefony
Diskuze k produktu: crystal-gears-nahravani-hovoru-pro-voip-telefony není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.