vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

C-TECH Empusa herní myš, modré podsvícení, laser 3400DPI, USB

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
264 Kč s DPH

218 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: GM-17
Výrobce: C-TECH
Záruka: 24 měsíců
C-TECH Empusa herní myš, modré podsvícení, laser 3400DPI,...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Novaacute; herniacute; myscaron; C-TECH EMPUSA se ve Vascaron;ich rukou proměniacute; ve skutečnou zbraň. Prvniacute;, co uživatele zaujme, je netradičniacute;nbsp;design a skvěleacute; ergonomickeacute; tvarovaacute;niacute; myscaron;i s pogumovanyacute;m povrchem. Myscaron; je osazena laserovyacute;m senzorem o rozliscaron;eniacute; 3400DPI , ktereacute; lze ve 4 uacute;rovniacute;ch měnit pomociacute; DPI tlačiacute;tka. Myscaron; nabiacute;dne celkem 7nbsp;tlačiacute;tek, kteryacute;m lze ve větscaron;ině PC her přiřazovat jenodtliveacute; herniacute; funkce. Skvěleacute;mu designu sekunduje velmi elegantniacute; zeleneacute;nbsp;podsviacute;ceniacute; myscaron;i.
PARAMETRY Senzor: Laserovyacute; Rozliscaron;eniacute;: 3400 DPI Počet tlačiacute;tek: 7 LED podsviacute;ceniacute;: Ano, zeleneacute; Kabel: 2m, opletenyacute; se stiacute;něniacute;m Povrch: Pogumovanyacute;Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k C-TECH Empusa herní myš, modré podsvícení, laser 3400DPI, USB
Diskuze k produktu: ctech-empusa-herni-mys-zel-podsviceni-usb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.