vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

C-TECH herní sluchátka Kalypso (GHS-04R), černo-červená

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
286 Kč s DPH

236 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: GHS-04R
Výrobce: C-TECH
Záruka: 24 měsíců
C-TECH herní sluchátka Kalypso (GHS-04R), černo-červená
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Sluchaacute;tka KALYPSO nbsp;jsou novyacute;m přiacute;rustkem do herniacute; řady značky C-TECH . Při jejich vyacute;voji byl kladen důraz na každyacute; detail . Sluchaacute;tka jsou vyrobena z velmi kvalitniacute;ch materiaacute;lů a při použiacute;vaacute;niacute; na hlavě o nich diacute;ky pohodlneacute;mu polstrovaacute;niacute; nebudete ani po několika hodinaacute;ch užiacute;vaacute;niacute; teacute;měř vědět. Po zvukoveacute; straacute;nce budou spokojeniacute; i velmi naacute;ročniacute; uživateleacute;, jelikož sluchaacute;tka KALYPSOnbsp; jsou osazena vysoce kvalitniacute;mi 40mm měniči , ktereacute; vykreslujiacute; ostreacute; vyacute;scaron;ky a hlubokeacute; basy . Toto oceniacute; jak hraacute;či her, tak i milovniacute;ci hudby, kteřiacute; si zaacute;roveň užijiacute; i skutečně vysokou hlasitost reprodukce . Hraacute;či her, kteřiacute; potřebujiacute; i kvalitniacute; mikrofon, budou takteacute;ž velmi potěscaron;eni. Kromě velmi citliveacute;ho mikrofonu s vynikajiacute;ciacute;m zvukem jistě doceniacute; i konstrukčniacute; provedeniacute; mikrofonu, kteryacute; nijak při použiacute;vaacute;niacute; nepřekaacute;žiacute;. Tiacute;m ale vyacute;čet přednostiacute; sluchaacute;tek KALYPSOnbsp;zdaleka nekončiacute;. Sluchaacute;tka majiacute; 2m dlouhyacute; opletenyacute; kabel s ovlaacute;daacute;niacute;m hlasitosti a funkciacute; vypnutiacute; mikrofonu . Kabel je ve sveacute; půlce spojen 4 poacute;lovyacute;m audio jackem, což skyacute;taacute; velkeacute; vyacute;hody. Primaacute;rniacute; funkciacute; tohoto spoje je kompatibilita s Vascaron;iacute;m smarthpone , kdy můžete sluchaacute;tka použiacute;vat jako handsfree sadu pro telefonovaacute;niacute; , nebo pouze pro poslech hudby. Takeacute; se Vaacute;m již nikdy v zaacute;palu hry nestane, že byste při prudkeacute;m pohybu poničili svaacute; sluchaacute;tka, jelikož kabel se v tomto miacute;stě rozpojiacute;. Sluchaacute;tka KALYPSO nbsp;se stanou Vascaron;iacute; nepostradatelnou vyacute;bavou.
SPECIFIKACE Barva: Černo - červenaacute; Měniče: 40mm Mikrofon:nbsp;Pevnyacute; Ovlaacute;daacute;niacute; hlasitosti: Ano, na kabelu Kabel: 2m, opletenyacute;, 2x 3,5mm jack, spojenyacute; 4 poacute;lovyacute;m jackem Senzitivita mikrofnu: -62dBplusmn;3dB Impedance mikrofonu: 2,2KOmega; Impedance měničů: 32Omega; Frekvenčniacute; rozsah: 20-20 000Hz Senzitivita měničů: 110dBplusmn;4dB


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k C-TECH herní sluchátka Kalypso (GHS-04R), černo-červená
Diskuze k produktu: ctech-herni-sluchatka-kalypso-ghs04r-cernocervena není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.