vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cyber Power UPS OR1500ELCDRM1U 900W Rack 1U (IEC C13)

Kalkulačka splátek CETELEM
9961 Kč s DPH

8232 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: OR1500ELCDRM1U
Výrobce: Cyber Power Systems
Váha: 19,4
Záruka: 24 měsíců
Cyber Power UPS OR1500ELCDRM1U 900W Rack 1U (IEC C13)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Energeticky úsporná UPS GreenPower - v provozu ze sítě spotřebovává narozdíl od UPS jiných výrobců jen minimum energie. V důsledku toho se rovněž výrazně méně zahřívá a šetří proto také náklady na klimatizaci místností, ve kterých je provozována. Ideální pro rackové skříně v neklimatizovaných místnostech Office Rack mount GreenPower UPS s automatickou regulací napětí (with Automatic Voltage Regulator - AVR) je nejlepším rešením pro servery, síťovou infrastrukturu, pracovní stanice a jiné důležité aplikace. Office Rack mount GreenPower UPS je kompatibilní s řadou operačních systémů - včetně Microsoft Windows 98/Me/2000/NT/XP/Vista. Software pro správu UPS s názvem PowerPanel Business Edition s komunikací přes USB port je součástí produktu a zobrazuje údaje jako jsou vstupní napětí, plánované uzavření systému, zbývající kapacita baterií, zbývající doba zálohování, stav baterií apod. Je možné instalovat i SNMP/HTTP adaptér na sériové rozhraní UPS. Value GP UPS může uspořit až 75% spotřeby elektřiny a podstatně snížit váš účet za dodávku elekřiny.
Vlastnosti a výhody 1. Výška v racku jen 1U 2. Energeticky úsporná UPS 3. Automatická regulace napětí - Automatic Voltage Regulator (AVR) (pouze zvýšení napětí) 4. Více výstupních zásuvek 5. Několik komunikačních rozhraní - USB, DB9 sériový port, možnost instalace SNMP/HTTP adaptéru 6. Součástí software pro správu napájení 7. Nastavitelná ochrana proti podpětí a přepětí 8. Plně digitální řízení s mikroprocesorem 9. Filtry pro elektromagnetické (EMI), vysokofrekvenční rušení (RFI), ochrana proti proudovým rázům a úderu blesku 10. Ochrana telefonní /faxové / modemové a DSL linky/ ochrana sítě Ethernet 11. Plánované uzavření systému (shutdown) 12. Auto restart / Auto charge 13. Uživatelsky měnitelné baterie 14. Volitelně lze dokoupit SNMP/HTTP adaptér pro připojení na sériový port 15. LCD stavový monitor 16. Technologie Green Power 17. Šetří až 75% spotřeby elektřiny V racku je UPS uchycena pouze vpředu, u racků s nižší nosností doporučujeme podložit UPS policí Na výstupu této UPS je aproximovana sinusoida, která je někdy špatně vyhodnocována zdroji s aktivnim PFC jako podpětí nebo výpadek proudu Stává se to i u "lepšich" značek, například u zdrojů Chieftec řady GPS nebo u zdrojů Delta (které využívá HP). K serverům proto doporučujeme výhradně UPS s čistou sinusoidou na výstupu - modely Professional Rackmount LCD

Model
OR1500ELCDRM1U


Kapacita (VA/W)
1500VA / 900W


Energy- Saving Technology
Ano


Vstup
Rozsah vstupního napětí
160 - 265V
Rozsah vstupní frekvence
47 ~ 63 Hz
Vsupní zásuvka
IEC 320 C14
Výstup


Počet zásuvek
(6) IEC 320 C13 (Zálohované 4)


Výstupní napětí na baterii
Simulovaná Sinusoida 230V +/- 10%


Výstupní frekvence na baterii
50Hz / 60 Hz +/- 1%


Čas přepnutí (Typický)
4ms


Přepěťová ochrana
Ochrana proti přetížení na zařízení: jistic, na baterii: vnitřní proudové omezení


AVR
Single Boost


Přepěťová ochrana
Ochrana proti blesku/přepětí
Ano
Ochrana internetového připojení (DSL/Phone/Fax/Modem protection)
RJ11/RJ45(One In/One Out)
Fyzické parametry


Rozměry (V x Š x H) (mm)
44 x 433 x 485


Výška v racku
1U


Hmotnost (kg)
19,4


Baterie
Uzavřená bezúdržbová olověná
6V 9AH x 4
Typická doba nabíjení (na 90% po úplném vybití)
8h.
Nabíjecí proud (max.)
1A
Vyměnitelná uživatelem
Ano
Záložní čas


Poloviční zátěž / Plná zátěž (min)
11 / 3


Stavové indikátory
Indikátory
Zapnuto, špatné připojení baterie, LCD displej


Zvukové signály
Provoz na baterie, nízký stav baterie, pretížení


Multi-Function LCD Display
Ano


Komunikace
Power Management Software
PowerPanel Business Edition
Správa


Samočinný test
Ano


Automatické dobíjení
Ano


Automatický restart
Ano


Rozhraní USB
Ano


Sériové rozhraní
Ano


SNMP/HTTP komunikace
Volitelně ( RMCARD202, RMCARD203 )


Informace výrobce
Stránka produktu
Zde
Dodávka obsahuje
1x PowerPanelBusiness Edition software (CD), 1x RS232 kabel (DB-9), 1x USB kabel (A+B), 1x telefonní komunikační kabel, 1x uživatelská příručka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cyber Power UPS OR1500ELCDRM1U 900W Rack 1U (IEC C13)
Diskuze k produktu: cyberpower-greenpower-office-lcd-rm-1500va-900w-1u není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.