vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CYKLO Czech 2013 upgrade - CD

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
699 Kč s DPH

578 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MAPU0029
Výrobce: Garmin
Záruka: 24 měsíců
 CYKLO Czech 2013 upgrade - CD
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Aktualizace cyklo mapy CYKLO Czech na verzi 2013. Instalace registrační kíč mapy na CD, ke koupi u prodejců Garmin nebo na eshopu www.garmin.cz

Upgrade mapy CYKLO Czech na verzi 2013 se řídí těmtito pravidly:
• Při registraci mapy po 1.5. 2013 je upgrade mapy na verzi 2013 neplacený. Po příhlášení zákazníka registračním kódem mapy ve verzi 2012 na unlock.garmin.cz se vygeneruje nový odemykací klíč k verzi 2013, který je potřeba zadat do programu MapSource. Uživatel si pak může stáhnout instalaci mapy ve verzi 2013. Pokud budete mít problém se získáním odemykacího klíče k verzi 2012 nebo se stažením instalace mapy, obratťe se prosím na kontakt mapy@garmin.cz.
• Při registraci verze 2011 před 1.5. 2013 je upgrade placený a stojí 690 Kč včetně DPH. Novou verzi mapy lze zakoupit na CD u našich prodejců, případě si lze upgrade objednat on-line přes internet na e-shopu www.garmin.cz

UPOZORNĚNÍ: pro úspěšnou aktualizaci je NUTNÉ mít registrovanou předešlou verzi mapy Cyklo Czech

Novinky a zlepšení
• Cyklotrasy: aktualizace cyklotras k říjnu 2012. Nově v mapě přidány jízdní pruhy a pásy pro cyklisty, společné pruhy pro cyklisty a vybraný druh dopravy (většinou MHD) a komunikace vhodné/doporučené pro cyklisty. Tyto cyklocesty jsou v mapě odlišeny výraznými symboly.
• Silniční a cestní síť: Kompletní aktualizace vrstvy silnic na stav ke únoru 2013. Zpřesnění průběhu cca 5 000 úseků ostatních cest a pěšin. Doplnění cca 250.000 úseků lokálních a nezpevněných komunikací s možností výpočtu trasy (routing). Tyto úseky nejsou zkontrolovány terénním průzkumem, proto jsme se rozhodli j v mapě označit symbolem s popisem „Neoverena cesta“. Toto velké množství nových úseků cest výrazně zahustilo síť komunikací včetně cyklotras s podporu routingu (automatickém výpočtu trasy).
• Budovy: kompletně aktualizovaná vrstva k roku 2011, přibylo cca 125 000 budov.
• Vodní plochy, vodní toky: úprava geometrie 500 prvků a přidáno 600 nových.
• Parkoviště: Přidáno 250 ploch.
• Hřiště: přidáno 400 ploch.
• Body zájmu: celkem 6500 nových bodů a zhruba dalších 4000 změn (oprava polohy či popisu, zrušení duplicit). Přidány architektonické stavby 20. a 21. století (cca 700 bodů), hájovny a lesní chaty (200 bodů). Doplnění turistických známkových míst (100 bodů), památných stromů (200 bodů), pramenů (200 bodů), rozhleden a rozhledových míst (100 bodů), turistických rozcestníků a odpočívadel (1 600 bodů), ubytovacích a stravovacích zařízení (1 400 bodů), výškových bodů, kót a sedel (700 bodů).
• V oblasti Krkonoš a Jeseníku zpřesnění vegetace nad horní hranicí lesa (kosodřevina, bezlesí).

Mapa CYKLO Czech 2013 je cyklonavigační mapou, která poprvé u nás přináší do navigací Garmin možnost navigace cyklistů po cyklotrasách a komunikacích vhodných pro jízdu na kole.
Datový objem mapy činí 324 MB, mapa je členěna na 24 regionů.

Součástí instalačního CD je i mapové prostředí MapSource (verze 6.15.7), které slouží pro přenos mapových sad, tras a bodů mezi navigací a počítačem. Na CD jsou také podrobné manuály k instalaci a odkaz na on-line registraci.
Mapa je jednolicenční, tzn. že zakoupené CD lze registrovat pouze na jeden GPS přístroj. Mapová licence je nepřenosná, nelze tedy v případě zakoupení nového přístroje provést změnu registrace ze starého na nový přístroj.

Kompatibilní přístroje
Mapa CYKLO CZECH 2013 NT je kompatibilní pouze s přístroji firmy Garmin, které podporují formát NT. Seznam podporovaných navigací: eTrex Legend a Vista Cx/HCx, eTrex 20/30, Edge 605/705/800, série Colorado, Oregon, Dakota a Montana, GPSMAP 60 Cx/CSx, GPSMAP 62, série Nüvi, Zumo.

Popis mapy a nastavení metody výpočtu trasy
Důležitým poznatkem, který jsme získali při řadě testů cyklomapy v terénu je rozdíl ve výpočtu trasy u různých typů navigací Garmin. Outdoorové a cyklonavigace při výpočtu tras příliš nepreferují cyklotrasy a snaží se cyklistu vést s po síti všech komunikací s preferencí nejkratší trasy a mimo rušné komunikace. Je-li na vypočtené trase k cíli možnost trasu vést po cyklotrase, pak se ji snaží program v PC nebo přístroj v terénu použít.
Naopak navigační přístroje do auta nebo na motocykl, jako jsou řady Nüvi, Nüviphone či Zumo, více preferují výpočet a vedení trasy k cíli po cyklotrasách. Toto se děje i v případech, kdy existuje přímá spojnice 2 míst v trase a cesta po cyklotrase může být o trochu delší.
Bohužel nemáme možnost chování jednotlivých řad přístrojů s cyklomapou více ovlivnit, toto je záležitostí firmware přístroje, který je do přístrojů dohráván výrobcem.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CYKLO Czech 2013 upgrade - CD
Diskuze k produktu: cyklo-czech-2013-upgrade-cd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.