vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dalekohled Nikon MONARCH 5 12x42

Kalkulačka splátek CETELEM
9727 Kč s DPH

8039 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Dalekohled Nikon MONARCH 5 12x42
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dalekohledy MONARCH 5 12×42 společnosti Nikon jsou určeny pro intenzivní použití i za ztížených světelných podmínek, a poskytují to, co pokročilí lovci a pozorovatelé přírody hledají: ostrý jasný obraz, robustní design a velice pohodlnou manipulaci. Optická skla ED a čočky s vícenásobnými antireflexními vrstvami společnosti Nikon zaručují věrný obraz. Otočné a výsuvné gumové očnice a velké předsunutí výstupní pupily zajistí snadné polohování a rychlé zjištění vašeho objektu. Dalekohledy MONARCH 5 jsou určeny pro náročné podmínky. Jsou vodotěsné, odolné proti zamlžování a pogumovaný povrch poskytuje bezpečné a pohodlné uchopení.

Optická skla ED (s extrémně nízkým rozptylem světla) korigují projevy barevné vady
Čočky s vícenásobnými antireflexními vrstvami zaručují jasnější obraz
Dielektrické zrcadlové vrstvy s vysokou odrazností a vrstvy pro fázovou korekci
Otočné a výsuvné gumové očnice
Odolný pogumovaný povrch
Voděodolné / odolné proti zamlžování
Vynikající nejkratší zaostřitelná vzdálenost pouhých 2,5 m.
Velké předsunutí výstupní pupily
Široký neoprenový popruh


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dalekohled Nikon MONARCH 5 12x42
Diskuze k produktu: dalekohled-nikon-monarch-5-12x42-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.