vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dálkový ovladač Logitech Harmony 650 Refresh (915-000161)

Kalkulačka splátek CETELEM
3316 Kč s DPH

2741 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: LOGITECH
Váha: 0,325
Dálkový ovladač Logitech Harmony 650 Refresh (915-000161)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Univerzální ovladač Logitech® Harmony® 650 nabízí snadné nastavení a používání. Na barevném displeji se zobrazují ikony oblíbených kanálů i příkazy pro používaná zařízení a dokonce mohou nabídnout nápovědu, pokud je potřeba. Pomocí tlačítek pro provádění aktivit jedním stisknutím lze automaticky zapnout příslušné komponenty a vybrat správná nastavení podle toho, co chcete dělat. Tento dálkový ovladač nahradí pět dálkových ovladačů a podporuje více než 5 000 značek a 225 000 zařízení, takže máte jistotu, že bude fungovat se zařízeními, které máte nyní, i s těmi, co si v budoucnu koupíte.

Hlavní vlastnosti
* Barevný displej zobrazuje potřebné informace. Zobrazují se ikony oblíbených kanálů i příkazy pro používaná zařízení. Inteligentní displej dokonce nabídne nápovědu, pokud je potřeba.
* Pomocí tlačítek pro provádění aktivit jedním stisknutím lze automaticky zapnout příslušná zařízení a vybrat správná nastavení vstupu podle toho, co chcete dělat – například „Sledovat disk DVD“*. * Požadováno online nastavení.
* Dálkový ovladač Logitech® Harmony® 650 nahradí 5 dálkových ovladačů, čímž minimalizuje komplikace a nepořádek.
* Podporujeme více než 5000 značek a naše databáze zařízení roste každým dnem, takže si můžete být jisti že váš dálkový ovladač bude pracovat se vším, co máte – dnes i zítra. Váš dálkový ovladač nezastará, pokud koupíte novou televizi nebo přehrávač Blu-ray™.

Obsah balení
- ovladač Harmony
- USB kabel
- 2 AA baterie


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dálkový ovladač Logitech Harmony 650 Refresh (915-000161)
Diskuze k produktu: dalkovy-ovladac-logitech-harmony-650-refresh-915000161 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.