vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Danesi Caffé Gold Quality zrnková káva 1 kg

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
686 Kč s DPH

567 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Káva
Dostupnost: Neznámá
Danesi Caffé Gold Quality zrnková káva 1 kg
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Společnost Danesi založil v Římě roku 1905 jeden z prvních průkopníků v oboru pražení kávy Alfredo Danesi.
Nezůstal jen u pražení kávy a jejího prodeje, ale založil několik kaváren s názvem ‚Nencini e Danesi‘. Alfredo Danesi posléze předává své znalosti a nadšení svému synovi Giovannimu, který propaguje značku Danesi již jako skutečný rodinný podnik a začíná společnost připravovat pro její budoucí růst.
Danesi Caffe představuje špičkovou tradici ve zpracování a přípravě kávy. Již od svého počátku věnovala důraz na zachování kvality a kultury pití tradičního italského espressa po celém světě.
Pokud máte rádi skvělu kávu můžeme značku Danesi určitě doporučit. Káva Danesi Caffé v kávovém průmyslu dosáhla již téměř kultovního statusu. Díky její vysoké kvalitě a skvělé chuti se tato káva vždy objevuje v časopisu Gurmet mezi nejlépe hodnocenými kávami světa. V její chuti naleznete příchutě marcipánu, mandlí, a jemný ovocný nádech.
Gold Quality se prezentuje jako silná intenzivní káva s výraznou cremou a příjemně nasládlou chutí.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Danesi Caffé Gold Quality zrnková káva 1 kg
Diskuze k produktu: danesi-caffe-gold-quality-zrnkova-kava-1-kg není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.