vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Danesi Doppio zrnková káva 1 kg

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
807 Kč s DPH

667 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Káva
Dostupnost: Neznámá
Danesi Doppio zrnková káva 1 kg
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Danesi Doppio představuje pravé italské espresso v čisté formě, což může znít trochu propagačně, ale Danesi Doppio je prostě výjimka – je vynikající.
Tato káva má v Itálii takřka kultovní status a již tradičně se drží na nejvyšších místech žebříčku hodnocení nejlepších italských káv.
Káva Danesi má své počátky v Římě, kde společnost založil roku 1905 jeden z prvních průkopníků v oboru pražení kávy Alfredo Danesi.
Již od svého počátku věnovala společnost Danesi důraz na zachování kvality a kultury pití tradičního italského espressa po celém světě.
Danesi Doppio představuje špičkovou tradici ve zpracování a přípravě kávy.
Pro tuto směs Danesi Doppio jsou použity hlavně brazilské kávové boby té nejyvšší jakosti, které jsou zpracovávány speciálně suchou metodou.
Směs je doplněna přídavky vybraných druhů káv z Keni a Střední Ameriky zpracocvávaných naopak mokrou cestou k dosažení optimálních chuťových vlstností použité kávy.
To jak probíhá míchaní jednotlivých druhů zelených káv a jaká je metoda jejich pražení je do dnešních dní tajemstvím společnosti Danesi.
Káva Danesi Doppio vás překvapí především svoji plnou a jednoznačnou chutí s nízkým obsahem kyselosti.
Má dokonalou cremu, která na vašem esspresu vydrží překvapivě dlouho, je jemné, sladké a vyvážené.
Největším problémem této směsy je to, že se na ní těžko hledají negativa k vytknutí.
Káva Danesi je připravena primárně pro přípravu v profesionálních kávovarech, ale i v atomatech na kávu dostanete velice příjemný výsledek.
Pozor, tato káva může být díky své jedinečné chuti a vysoké kvalitě velmi návyková.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Danesi Doppio zrnková káva 1 kg
Diskuze k produktu: danesi-doppio-zrnkova-kava-1-kg není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.