vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

D-clean Antistatická čisticí pěna TFT/LCD/PLASMA/TV/displaye navigací, digit.kam

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
142 Kč s DPH

117 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství k TV a kabely nebo Čistící prostředky na média nebo cena 100,1-300 nebo cena 50,1-100
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: P-2200
Výrobce: D Clean
Záruka: 24 měsíců
D-clean Antistatická čisticí pěna TFT/LCD/PLASMA/TV/displ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis výrobku: Jemný a výkonný antistatický pěnový čistič bez alkoholu a abrazivních látek.Účinně, ohleduplně a beze zbytků odstraňuje všechny usazené nečistoty, mastnotu i otisky prstů ze zobrazovacích ploch TFT/LCD a Plasma monitorů a televizí,GPS navigací, displejů digitálních kamer.Pěna nezanechává šmouhy a nestéká z vertikálních ploch.
Aplikuje se přímo na čištěnou plochu, uvolněnou nečistotu je třeba odstranit mikrofázovou utěrkou D-WIPES (DW 4040), při čištění je třeba dodržet návod k obsluze přístroje, který vydal jeho výrobce.
Upozornění: Nádoba je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 C. Ani vyprázdněnou nádobu neprorážejte a nevhazujte do ohně.Obsahuje 95 hm.% hořlavých látek (hnací plyn propan butan) . Extrémně hořlavé,uchovávejte mimo dosah dětí, uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení-Zákaz kouření, při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc ,při požití nevyvolávejte zvracení okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal. nádoba bude po použití velmi chladná.Obsahuje více než 5% hnacího plynu - propan butan, méně než 5% alifatických uhlovodíků a méně než 5% Antonových tenzorů, vůni, d-limon, citran.

Přípravky D-CLEAN jsou vyvinuty a vyráběny přímo v Německu, tedy žádný Asijský výrobek !!


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k D-clean Antistatická čisticí pěna TFT/LCD/PLASMA/TV/displaye navigací, digit.kam
Diskuze k produktu: dclean-antistaticka-cistici-pena-tft-lcd-plasma-tv-displaye-navigaci-digitkam není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.