vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

!!! AKCE !!! D-clean BOOSTER stlačený plyn nehořlavý, ultra silný, 500g

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
404 Kč s DPH

334 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: P-5003
Výrobce: D Clean
Záruka: 24 měsíců
!!! AKCE !!! D-clean BOOSTER stlačený plyn nehořlavý, ult...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ultra silný stlačený plyn Booster

500 g

Ultra silný nehořlavý stlačený plyn pro profesionálního použití všude tam, kde je nutné spolehlivě a důkladně odstraňovat odolné usazeniny prachu např. u elektronických zařízení, optiky, hodinářství,fotoaparátů,kamer atd. Díky jedinečné technologii je výsledný tlak čtyřikrát vyšší než u běžných sprejů. Návod na použití: BOOSTER aplikujte přímo na čištěnou plochu, pro přesné zaměření použijte aplikační trubičku.

Přípravky D-CLEAN jsou vyvinuty a vyráběny přímo v Německu, tedy žádný Asijský výrobek !!

Upozornění: Nádoba je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 C. Ani vyprázdněnou nádobu neprorážejte a nevhazujte do ohně. Uchovávejte mimo dosah dětí, nádoba bude po použití velmi chladná.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k !!! AKCE !!! D-clean BOOSTER stlačený plyn nehořlavý, ultra silný, 500g
Diskuze k produktu: dclean-booster-stlaceny-plyn-nehorlavy-ultra-silny-500g není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.