vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DCLEAN Ultra silný stlačený vzduch Booster (500gr)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
444 Kč s DPH

367 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: P-5003
Výrobce: D Clean
Záruka: 24 měsíců
DCLEAN Ultra silný stlačený vzduch Booster (500gr)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ultra silnyacute; nehořlavyacute; stlačenyacute; plyn pro profesionaacute;lniacute; použitiacute; vscaron;ude tam, kde je nutneacute; spolehlivě a důkladně odstraňovat odolneacute; usazeniny prachu např. u elektronickyacute;ch zařiacute;zeniacute;, optiky, hodinaacute;řstviacute;, fotoaparaacute;tů, kamer atd. Diacute;ky jediněčneacute; technologii je vyacute;slednyacute; tlak 4x vyscaron;scaron;iacute; než u běžnyacute;ch sprejů. Aplikačniacute; trubička umožňuje přesneacute; zaměřeniacute; a vyčiscaron;těniacute; i těžce dostupnyacute;ch miacute;st.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DCLEAN Ultra silný stlačený vzduch Booster (500gr)
Diskuze k produktu: dclean-booster-stlaceny-plyn-nehorlavy-ultra-silny-500g není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.