vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DCLEAN Čistící roztok na bílé tabule s pistolovým rozprašovačem (250ml)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
139 Kč s DPH

115 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 4250R
Výrobce: D Clean
Záruka: 24 měsíců
DCLEAN Čistící roztok na bílé tabule s pistolovým rozpraš...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vynikající praktický prostředek na rychlé a efektivní čištění a údržbu všech typů bílých tabulí (tzv.whiteboardových) - univerzálně použitelný na všechny jejich povrchy. Speciálně vyvinutý pro použití ve školách a školících prostorech. Vyznačuje se silným antistatickým účinkem. Lehce odstraňuje veškeré popisovače, dokonce i ty méně kvalitní. Při pravidelné rovnoměrné aplikaci brání stárnutí zejména tabulí fóliových. Po krátkém působení se snadno stírá hydrofilními utěrkami WB-2216.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DCLEAN Čistící roztok na bílé tabule s pistolovým rozprašovačem (250ml)
Diskuze k produktu: dclean-cistici-roztok-na-bile-tabule-250ml-s-pistolrozprasovacem není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.