vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DCLEAN Čistící utěrky na obrazovky TFT/LCD/Plasma v malé dóze (100ks)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
105 Kč s DPH

87 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: D-14
Výrobce: D Clean
Záruka: 24 měsíců
DCLEAN Čistící utěrky na obrazovky TFT/LCD/Plasma v malé ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Speciaacute;lniacute; vlhkeacute; čisticiacute; utěrky na TFT obrazovky, laptopy, plocheacute; obrazovky, PDA a LCD obrazovky, povrstveneacute; a nepovrstveneacute; skleněneacute; plochy (např. zrcadla, sniacute;mače mikrofilmů, scanery, zpětneacute; projektory, čočky).
Čistiacute;ciacute; utěrky jsou navlhčeneacute; jemnyacute;m, velice dobře vytiacute;ratelnyacute;m roztokem, kteryacute; neobsahuje alkohol, je nehořlavyacute;. Scaron;etrně a jemně čistiacute; anbsp;chraacute;niacute; čiscaron;těnyacute; povrch, nezanechaacute;vajiacute; stopy nanbsp;čiscaron;těneacute; ploscaron;e. Uacute;činně odstraňujiacute; prachoveacute; čaacute;stice, mastnyacute; povlak anbsp;usazeniny nikotinu, neutralizujiacute; antistatickyacute; naacute;boj.
V praktickeacute; maleacute; doacute;ze.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DCLEAN Čistící utěrky na obrazovky TFT/LCD/Plasma v malé dóze (100ks)
Diskuze k produktu: dclean-cistici-uterky-na-tft-lcd-monitory-doza není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.