vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DCLEAN Hydrospunová utěrka 15x15cm (25ks)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
124 Kč s DPH

102 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: HS1515
Výrobce: D Clean
Záruka: 24 měsíců
DCLEAN Hydrospunová utěrka 15x15cm (25ks)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Utěrka je vhodnaacute; na čiscaron;těniacute; inbsp;dosuscaron;eniacute; inbsp;velmi citlivyacute;ch ploch. Optimaacute;lniacute;m způsobem diacute;ky dokonale nastaveneacute; kombinaci bavlny anbsp;polyesteru spojuje rychlou savost snbsp;mechanickou pevnostiacute; vnbsp;sucheacute;m inbsp;mokreacute;m stavu. Netkanaacute; textilie senbsp;vyraacute;biacute; speciaacute;lniacute; technologiiacute; propichovaacute;niacute; vodniacute; tryskou. Vynikaacute; dlouhou životnostiacute; anbsp;nevlaacute;kniacute;. Utěrku lze použiacute;t bez roztoku na dosuscaron;eniacute;, nebo jako aplikačniacute; pro čiacute;stiacute;ciacute; roztoky DCLEAN (např. 3125, 3225). Nezanechaacute;vaacute; stopy, udržuje antistatickyacute; efekt vytvořenyacute; čisticiacute;mi roztoky anbsp;nedraacute;ždiacute; pokožku rukou.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DCLEAN Hydrospunová utěrka 15x15cm (25ks)
Diskuze k produktu: dclean-hydraspunova-uterka-15x15-cm-25ks není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.