vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DCLEAN Premium Screen Clean – LCD/Plasma (250ml + microfibre wipe 40x40cm)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
175 Kč s DPH

145 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: S-5001
Výrobce: D Clean
Záruka: 24 měsíců
DCLEAN Premium Screen Clean – LCD/Plasma (250ml + microfi...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Premium Screen Clean ndash; LCD/Plasma
Rychleacute;, jednoducheacute; a dokonaleacute; vyčiscaron;těniacute; plasmovyacute;ch obrazovek, TFT/LCD monitorů a notebooků Vaacute;m zaručiacute; novaacute; technologie čistiacute;ciacute;ho roztoku v kombinaci s profesionaacute;lniacute; mikrofaacute;zovou utěrkou DWIPES. Bez naacute;mahy odstraniacute; různeacute; provozniacute; nečistoty, prach i mastnotu. Vysokaacute; hustota vlaacute;ken a kompaktniacute; vlaacute;knovaacute; struktura daacute;vajiacute; DWIPES vyacute;jimečneacute; čisticiacute; schopnosti při mokreacute;m i sucheacute;m čiscaron;těniacute;, ktereacute; se znaacute;sobiacute; v kombinaci s novyacute;m vysoce uacute;činnyacute;m čistiacute;ciacute;m roztokem PREMIUM SCREEN CLEAN. Při čiscaron;těniacute; nezanechaacute;vaacute; scaron;mouhy. Vysokaacute; savost a rychleacute; schnutiacute; utěrky umožňujiacute; jejiacute; mnohonaacute;sobneacute; použitiacute;. Utěrka DWIPES je pratelnaacute;, s vysokou životnostiacute;. Vysokaacute; hladkost povrchu a měkkost chraacute;niacute; čiscaron;těnyacute; povrch před poscaron;kraacute;baacute;niacute;m. Roztok neobsahuje alkohol, maacute; vyacute;razneacute; antistatickeacute; uacute;činky, nerozmazaacute;vaacute; a nezanechaacute;va nežaacute;douciacute; skvrny.
Baleniacute; obsahuje: 250 ml čistiacute;ciacute;ho roztoku 1ks profesionaacute;lniacute; mikrofaacute;zoveacute; utěrky DWIPES 40x40 cm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DCLEAN Premium Screen Clean – LCD/Plasma (250ml + microfibre wipe 40x40cm)
Diskuze k produktu: dclean-premium-screen-clean-lcd-plasma-250ml-uterka-dwipes-40x40-cm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.