vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DCLEAN Premium Screen Cleaner (125ml + microfibre wipe 20x20cm)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
124 Kč s DPH

102 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: S-5010
Výrobce: D Clean
Záruka: 24 měsíců
DCLEAN Premium Screen Cleaner (125ml + microfibre wipe 20...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Uacute;spornějscaron;iacute; řescaron;eniacute; čiscaron;těniacute; TFT/LCD/LED/Plasma obrazovek počiacute;tačů, notebooků, TV obrazovek, ale i telefonů, faxů, scannerů a dalscaron;iacute;ch přiacute;strojů kancelaacute;řskeacute; a vyacute;početniacute; techniky. Speciaacute;lniacute; složeniacute; čistiacute;ciacute;ho roztoku zaručuje lehkeacute; a dokonaleacute; odstraněniacute; vscaron;ech nečistot, prachu, mastnoty a otisků prstů. Roztok nezanechaacute;vaacute; scaron;mouhy, je BEZ ALKOHOLU a maacute; antistatickeacute; uacute;činky. K dosaženiacute; vysokeacute;ho čistiacute;ciacute;ho efektu se doporučuje po vyčiscaron;těniacute; povrch jescaron;tě dolescaron;tit suchou stranou profesionaacute;lniacute; mikrofaacute;zoveacute; utěrky. Utěrka se vyznačuje vysokou jemnostiacute; a měkkostiacute; na omak, neposcaron;kraacute;be ani ty nejcitlivějscaron;iacute; povrchy, je pratelnaacute; a s dlouhou životnostiacute;. Baleniacute;: 125 ml čistiacute;ciacute;ho roztoku 1ks profesionaacute;lniacute; mikrofaacute;zoveacute; utěrky DWIPESnbsp; 20x20 cm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DCLEAN Premium Screen Cleaner (125ml + microfibre wipe 20x20cm)
Diskuze k produktu: dclean-premium-screen-cleaner není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.