vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PC - Mighty No.9

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
275 Kč s DPH

227 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 5908305212317
Výrobce: WARNER BROS
Záruka: 24 měsíců
PC - Mighty No.9
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Mighty No. 9 je japonská 2D plošinovka, která si bere to nejlepší z klasických her pro 8/16bitové počítače a doplňuje je o nové herní mechanismy.
Ve hře se ujmete role Becka - 9. v řadě výkonných (Mighty) robotů a jediného, který není nakažen zákeřným virem, který způsobil, že všechny počítače na světě zešílely. Proběhněte, proskákejte a prostřílejte si cestu přes dvanáct úrovní pomocí zbraní a schopností, které ukořistíte od nepřátel, vyřaďte ostatní Mighty roboty a utkejte se se závěrečným zlem, které ohrožuje planetu.

Celý vývoj — grafické zpracování, návrh úrovní, hudba i programování je v rukou zkušených japonských vývojářů, vedených samotným Keijim Inafunem (Mega Man, Onimusha, Dead Rising,...).

Hlavní rysy :
- Klasická 2D akce, s tranformacemi - přemozte dalších 8 robotů své vývojové řady a odemkněte si tak nové transformace s novými schopnostmi.
- Projděte 12 náročných úrovní kampaně pro jednoho hráče, které prověří vaše reakce.
- Odemkněte si další dvě úrovně obtížnosti (Game+), které dají zabrat i ostříleným plošinovkářům.
- Challenge mód pro jednoho hráče nabídne množství doplňkových mini-úkolů.
- Boss Rush mód - utkejte se s herními Bossy v řadě za sebou, s cílem přemoci je v co nejkratším čase.
- Utkejte se s kamarády v Online Race Battle - herním módu, ve kterém paralelně procházíte úrovní a snažíte se dorazit na konec co nejdříve.
- Co-Op Challenge mód nabízí další mise, tentokrát pro dva hráče - Beck a jeho parťáka Calla. Užívejte jejich specifických dovedností k překonání náročných úrovní.
- Přepněte si hudbu do 8bitového módu a připomeňte si atmosféru prvních her na těchto počítačích.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PC - Mighty No.9
Diskuze k produktu: deep-silver-pc-hra-mighty-no9 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.