vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Deep Silver Xbox One This War of Mine: The Little Ones

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
341 Kč s DPH

282 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 4020628841461
Výrobce: CAPCOM
Záruka: 24 měsíců
Deep Silver Xbox One This War of Mine: The Little Ones
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nebaví vás klasické hry na válku, nebo máte až po krk hraní si na vojáka? This War of Mine vás postaví do role civila během války.

V reálu byste se v této roli asi ocitnout nechtěli, ale vyzkoušet si to ve hře stojí za to. Je to čirá deprese.

V This War of Mine nebudete hrát jako elitní voják, ale jako skupina civilistů, kteří se snaží přežít v obleženém městě, zápasí s nedostatkem potravin, léků a je v neustálém nebezpečí od odstřelovačů a nepřátelských mrchožroutů.

Hra vychází ve verzi pro konzole pod názvem This War of Mine: The Little Ones a zaměřuje se na těžkosti přežití za války ze zcela nové perspektivy - očima dětí.
Protože i když všude okolo zuří válka, děti zůstávají dětmi - smějí se, brečí, hrají si a dívají se na svět úplně jinak.

Toto je zcela nový herní zážitek z války viděný z úplně nového úhlu. Hra zohledňuje denní a noční cyklus.

Během dne jsou odstřelovači na stanovištích, takže nemůžete ven se budete muset zaměřit na údržbu a opravy svého útočiště.
V noci se některý z vašich civilistů vydá na misi do nebezpečných míst shánět položky, které vám pomohou zůstat naživu. A v This of War vám půjde opravdu o holý život.

Tvůrce hry inspirovaly příběhy civilního obyvatelstva z dob války v Jugoslávii. Je to o lidech, kteří nebojují a před výstřely a výbuchy se ukrývají do rozpadlých domů.
V This War of Mine budete rozhodovat o životě a smrti dle svého svědomí. Snažit se zachránit každého ukrytého člověka, nebo některé z nich obětovat pro přežití ostatních.
Během války to není o dobrých nebo špatných rozhodnutích, jde pouze o přežití. Čím dříve si to uvědomíte, tím lépe.

Hra se snaží o co nejrealističtější popis hrůz války, který vychází ze skutečných událostí. Budete ochromeni syrovým pohledem, jenž přichází z řad civilistů.

Pokuste se nevinným dětem sehnat hračky a vyčarovat na utrápených tvářičkách upřímný úsměv.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Deep Silver Xbox One This War of Mine: The Little Ones
Diskuze k produktu: deep-silver-ps4-this-war-of-mine-the-little-ones není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.