vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell Adaptér | Mini DisplayPort na VGA

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
731 Kč s DPH

604 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Nabíječky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 470-13630
Výrobce: DELL
Záruka: 24 měsíců
Dell Adaptér | Mini DisplayPort na VGA
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Adaptér na konverzi rozhraní Mini DisplayPort na rozhraní VGA

Pomocí adaptéru Mini DisplayPort - VGA od společnosti Dell lze zobrazit videoobsah z libovolného stolního nebo přenosného počítače vybaveného výstupem pro video Mini DisplayPort na různých displejích kompatibilních s rozhraním VGA. Tento flexibilní adaptér, který je kompatibilní s verzí 1.1a specifikace DisplayPort a podporuje maximální rozlišení 1 920 x 1 200 pixelů, zajišťuje kvalitní obraz na všech zařízeních od monitorů až po projektory.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell Adaptér | Mini DisplayPort na VGA
Diskuze k produktu: dell-adapter-mini-displayport-na-vga není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.