vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell Adaptér | Mini DisplayPort na VGA

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
767 Kč s DPH

634 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: DELL
Záruka: 24 měsíců
Dell Adaptér | Mini DisplayPort na VGA
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Adaptér na konverziu rozhrania Mini DisplayPort na rozhranie VGA

Pomocou adaptéra Mini DisplayPort – VGA od spoločnosti Dell možno zobraziť videoobsah z ľubovoľného stolového alebo prenosného počítača vybaveného videovýstupom Mini DisplayPort na rôznych displejoch kompatibilných s rozhraním VGA. Tento flexibilný adaptér, ktorý je kompatibilný s verziou 1.1a špecifikácie DisplayPort a podporuje maximálne rozlíšenie 1 920 x 1 200 pixlov, zabezpečuje kvalitný obraz na všetkých zariadeniach od monitorov až po projektory.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell Adaptér | Mini DisplayPort na VGA
Diskuze k produktu: dell-adapter-mini-displayport-na-vga není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.