vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell Adaptér USB 3.0 to HDMI/VGA/Ethernet/USB 2.0

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1781 Kč s DPH

1472 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Nabíječky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 492-BBNU
Výrobce: DELL
Záruka: 24 měsíců
Dell  Adaptér USB 3.0 to HDMI/VGA/Ethernet/USB 2.0
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kompaktný adaptér Dell™ – USB 3.0 to HDMI/VGA/Ethernet/USB 2.0 poskytuje riešenie typu plug-and-play na pripojenie prenosného počítača alebo notebooku k externým zobrazovacím zariadeniam alebo k inému základnému príslušenstvu. Obsahuje tiež port siete Ethernet a môže teda nahradiť až tri hardvérové kľúče a šetriť tak váš pracovný i úložný priestor. Integrované pripojenie USB 2.0 predstavuje otvorený port na pripojenie periférnych zariadení USB.

Tento adaptér vám umožňuje flexibilne používať širokú škálu monitorov, rozšíriť si tak pracovnú plochu a byť produktívny aj pri spravovaní viacerých aplikácií. Vyberte si z dostupných portov VGA a HDMI a pripojte svoj mobilný počítač k externému monitoru. Vďaka všetkým týmto a ďalším funkciám môžete všestranne zvyšovať produktivitu bez problematického využívania pripojenia USB.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell Adaptér USB 3.0 to HDMI/VGA/Ethernet/USB 2.0
Diskuze k produktu: dell-adapter-usb-30-to-hdmi-vga-ethernet-usb-20 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.