vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell myš, bezdrátová WM524 k notebooku, černá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
941 Kč s DPH

778 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 570-11557
Výrobce: DELL
Záruka: 24 měsíců
Dell myš, bezdrátová WM524 k notebooku, černá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
- Šestitlačítková bezdrátová cestovní myš
- Skvělý výkon a vynikající výdrž baterie
- Pracoviště bez změti kabelů díky bezdrátovému spojení Bluetooth 3.0
- Tento model má kolečko pro vodorovné rolování a postranní tlačítko pro Windows® 8
- O pohodlí se stará zaoblený tvar

Přehled:
Bezdrátová cestovní myš WM524 se značkou Dell™ je stylová a velmi přesná bezdrátová myš s baterií, která dlouho vydrží. Bezdrátové spojení technologií Bluetooth 3.0 nabízí uživatelům řešení bez změti kabelů. Řešení, které mohou používat kdekoli na cestách. Tato myš je určena pro dlouhodobou pohodlnou práci a hraní mobilních uživatelů na notebooku bez obvyklého namáhání zápěstí a ruky. Myš můžete připojit přes spojení Bluetooth 3.0 a poté snadno spárovat s počítačem a začít pracovat, aniž byste potřebovali speciální software. Díky kompaktním rozměrům je tato myš vynikající volbou pro mobilní odborníky. Tento výrobek byl testován a ověřen se zařízeními Dell. Pokud ho používáte se zařízením Dell, vztahuje se na něj technická podpora společnosti Dell.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell myš, bezdrátová WM524 k notebooku, černá
Diskuze k produktu: dell-bezdratova-cestovni-mys-wm524 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.