vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell Bezdrátová klávesnice a myš značky Dell – KM636 - americký mezinárodní (QWERTY) - bílá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
978 Kč s DPH

808 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 580-ADGF
Výrobce: DELL
Záruka: 11 měsíců
Dell Bezdrátová klávesnice a myš značky Dell – KM636 - am...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Soudobý design
Modernizujte svůj pracovní prostor pomocí sady bezdrátové klávesnice a myši Dell KM636. Design sady bezdrátové klávesnice a myši doplňuje nejnovější i nadcházející počítače Dell – jejich moderní kontury a elegantní křivky dodají vašemu pracovnímu prostoru doma i v kanceláři moderní vzhled.

Díky kompaktním rozměrům také klávesnice zabere méně místa na pracovní ploše a je navržena s ohledem na pohodlí během delšího používání. Sada KM636 se vyznačuje tlumeným zvukem kláves a menšími mezerami mezi klávesami, které pomáhají předcházet hromadění prachu, a větším posuvným kolečkem myši, které zvýší produktivitu.
Bezdrátové pohodlí a výkon

Nastavení je snadné, abyste si mohli rychle vychutnat svobodu a flexibilitu psaní a bezdrátového používání myši a klávesnice.

Dlouhá, efektivní výdrž baterie

Sada bezdrátové klávesnice a myši s výdrží baterie až dvanáct měsíců zvládne náročné zatížení v kanceláři i dlouhodobé používání v domácnosti. Díky energeticky úsporné konstrukci se vyhnete starostem a výdajům za časté výměny baterií.

Pohodlí a praktičnost, na které se můžete spolehnout

Můžete se spolehnout, že sada bezdrátové klávesnice a myši Dell KM636 vám díky vyvýšeným a velkým klávesám chiclet, multimediálním klávesám a myši s přesným optickým sledováním pohybu zaručí pohodlí a produktivitu. Bezdrátová klávesnice a myš jsou vašimi každodenními účelnými produktivními partnery, které máte na dosah ruky.

Obsah balení
Klávesnice
Myš
Přijímač
2 baterie AA
2 baterie AAA
Stručná úvodní příručka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell Bezdrátová klávesnice a myš značky Dell – KM636 - americký mezinárodní (QWERTY) - bílá
Diskuze k produktu: dell-bezdratova-klavesnice-a-mys-znacky-dell-km636-americky-mezinarodni-qwerty-bila není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.