vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell dokovací stanice D1000 USB 3.0 (pro max. 2 monitory)

Kalkulačka splátek CETELEM
4392 Kč s DPH

3630 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 452-BCCO
Výrobce: DELL
Záruka: 24 měsíců
Dell dokovací stanice D1000 USB 3.0 (pro max. 2 monitory)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dokovací stanice Dell USB 3.0 se dvěma vstupy pro video připojí notebook až ke dvěma monitorům, internetu a různým externím zařízením pomocí jediného kabelu USB. Základna pomáhá zvýšit produktivitu pomocí vysokorychlostního připojení a rozšíření periferních zařízení u všech kompatibilních notebooků a ultrabooků.

Univerzální konektivita pro vlastní pracovní stanice
Využívejte snadnou univerzální konektivitu dokovací stanice Dell USB 3.0 se dvěma vstupy pro video. Jediný kabel od notebooku k dokovací stanici umožní připojení dvou monitorů, různých externích zařízení a internetu, abyste si mohli pracovní prostředí rozšířit a přizpůsobit během okamžiku.

Vyšší produktivita
Připojte notebook k dokovací stanici a až ke dvěma monitorům – získáte větší pracovní plochu, možnost práce s více aplikacemi současně a větší použitelnou plochu obrazovky. To vám umožní zvýšit produktivitu, pokud notebook připojíte k dokovací stanici a až dvěma monitorům. Vysokorychlostní připojení vám pomůže zrychlit, ať už pracujete se vzdálenými soubory, odpovídáte na e-maily nebo streamujete obsah online.

Jedna dokovací stanice pro každého
Dokovací stanice Dell je kompatibilní s řadou notebooků, od starších produktů po nejnovější notebooky Dell, dokovací stanici tedy můžete využít vy i vaši spolupracovníci. Sledujte prezentace nebo filmy na dvou velkých displejích (rozlišení až 2 560 × 1 600) ze sdíleného místa v kanceláři nebo doma.

Spolehlivá stanice pro všechny vaše potřeby doma i v kanceláři
Již vás nebudou omezovat porty dostupné v notebooku. Rozšiřte svůj pracovní prostor díky dvěma displejům a zůstaňte připojení ke všem zařízením, která vám v kanceláři pomáhají zvýšit produktivitu, případně doma zlepšit flexibilitu.

Konektivita
* 3x port USB 3.0
* 1x VGA
* 1x HDMI
* 1x DP
* 1x kombinovaný zvukový konektor (vpředu)
* 1x zamykací slot pro zámek Kensington
* 1x rozhraní Gigabit Ethernet
* 1x adaptér střídavého napětí

Obsah balení
* Dokovací stanice Dell
* Kabel USB 3.0 (2 stopy)
* Střídavý napájecí adaptér
* Dokumentace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell dokovací stanice D1000 USB 3.0 (pro max. 2 monitory)
Diskuze k produktu: dell-dokovaci-stanice-d1000-usb-30 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.