vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

22" LCD Dell E2216H TN 3H/16:9/DP+VGA

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2845 Kč s DPH

2351 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 210-AFPP
Výrobce: DELL
Záruka: 36 měsíců
22" LCD Dell E2216H TN 3H/16:9/DP+VGA
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Všechny funkce, kterých si ceníte.

Spolehlivý a cenově dostupný 54,6cm (21,5palcový) monitor se základními funkcemi, které splňují požadavky na každodenní práci v kanceláři.
Základní funkce: Zobrazení viditelné z mnoha úhlů, kompatibilita zavěšení VESA, možnosti naklánění a připojení VGA i DisplayPort.
Spolehlivý výkon: Nekompromisní kvalita testovacích norem s tříletou zárukou a servisem zajišťuje dlouhodobý výkon.
Ekologická konstrukce: Energeticky úsporné funkce pomáhají šetřit energií.

Základy každodenní kancelářské práce
Výkon obrazovky: Aplikace, tabulky i další obsah si můžete prohlížet na 54,6cm (21,5palcovém) monitoru s rozlišením Full HD 1 920 × 1 080, 16,7 miliony barev, 85% barevnou škálou1 a pozorovacím úhlem 160°/170°.

Stačí zapojit a dívat se: Kompatibilita se staršími i aktuálními počítači přes porty VGA a DisplayPort.

Možnosti montáže : Když monitor kompatibilní s normou VESA® zavěsíte na stěnu nebo použijete níže popsaný volitelný stojan pro jeden monitor Dell, získáte na stole prostor i pořádek.
Naklánění podle potřeby : Naklonění monitoru o 5° vpřed nebo o 21° vzad vám zajistí pohodlnou práci.
Pohodlné ovládací prvky : Snadno přístupná tlačítka napájení, jasu, kontrastu a přizpůsobitelných přednastavených režimů na předním panelu monitoru.

Ekologická konstrukce a spolehlivost
Klid v duši: Když si uvědomíte, že se na váš monitor Dell vztahuje v rámci tříleté omezené záruky na hardware i tříletá pokročilá výměnná služba Advanced Exchange Service 23.

Menší stopa : Monitor Dell 22 disponuje technologií PowerNap, která snižuje jas nepoužívaného monitoru nebo ho uspí. Monitor splňuje také nejnovější předpisy a standardy ochrany životního prostředí:
Vyhovuje normě ENERGY STAR®
EPEAT® Gold
Certifikace CECP
TCO Certified Displays

Materiály šetrné k životnímu prostředí: Váš nový monitor Dell je vyroben ze skla neobsahujícího arzén a panel LED neobsahuje rtuť. Jeho obvody jsou vyrobeny z laminátů bez samozhášecích přísad (BFR) a PVC a šasi obsahuje více než 25 % recyklovaných plastů.

Stránky o produktu:
http://www1.euro.dell.com/content/products/productdetails.aspx/dell-e2216h-monitor?c=czl=css=bsdcs=czbsd1baynote_bnrank=0baynote_irrank=1~ck=dellSearch


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 22" LCD Dell E2216H TN 3H/16:9/DP+VGA
Diskuze k produktu: dell-e2216h-215-wled-1920x1080-10001-5ms-vga-dp-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.