vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

E-Modular USB 3.0 (for External Media Bay only) (Kit)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1044 Kč s DPH

863 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
DELL nebo Adaptéry, kabely a replik. k notebook.
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 750-30739
Výrobce: DELL
Záruka: 24 měsíců
E-Modular USB 3.0 (for External Media Bay only) (Kit)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Po dlouhá léta bylo rozhraní USB 2.0 pevně zakotveno jako de facto standard pro počítače PC. Bylo prodáno přibližně 6 miliard zařízení, nicméně požadavky na vyšší rychlost stále rostou, stejně jako roste rychlost výpočetního hardwaru a požadavky na šířku pásma. Na požadavky zákazníků konečně reaguje rozhraní USB 3.0, které je teoreticky 10krát rychlejší než jeho předchůdce. Rozhraní USB 3.0 má tyto vlastnosti:

Vyšší přenosové rychlosti (až 4,8 Gb/s)
Vyšší maximální napájení sběrnice a možný proudový odběr, který lépe uspokojí zařízení náročné na napájení
Nové funkce pro řízení spotřeby
Plně duplexní přenosy dat a podpora nových typů přenosů

Rozhraní USB 3.0 bylo od počátku pečlivě navrhováno s ohledem na spolupráci s rozhraním USB 2.0. Rozhraní USB 3.0 sice vyžaduje nové fyzické propojení a kabely, aby bylo možné využívat vyšší rychlost nového protokolu, konektor si však zachovává stejný pravoúhlý tvar se čtyřmi kontakty USB 2.0 na přesně stejném místě jako doposud. Na kabelech USB 3.0 je pět nových spojů, které nezávisle přenášejí přijímaná a přenášená data, ty se však uplatní pouze při připojení k řádnému konektoru USB SuperSpeed.

Kompatibilní s výrobky :
Latitude E6520/E6320/E6420 NB /E6420 ATG NB / E6420 XFR NB


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k E-Modular USB 3.0 (for External Media Bay only) (Kit)
Diskuze k produktu: dell-emodular-usb-30-pro-e6320-e6420-e6520 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.