vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell - European - 90W - Air/Auto - AC Adapter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1668 Kč s DPH

1379 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: DELL
Záruka: 24 měsíců
Dell - European - 90W - Air/Auto - AC Adapter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Features Benefits
•Typ zariadenia: zdroj napájania
•Typ: adaptér
•Výkon: 90 wattov

Overview
Napojte sa a zostaňte produktívni na ceste, v lietadle alebo v kancelárii pomocou jediného zariadenia: adaptéra do auta a lietadla od spoločnosti Dell™. Je to viacúčelový zdroj napájania pre jednosmerný a jednosmerný prúd na napájanie systémov od spoločnosti Dell. Zabezpečí dlhodobý výkon vďaka možnosti použitia bežnej elektrickej zásuvky, elektrickej zásuvky auta aj lietadla. Produkt bol testovaný a overený v systémoch spoločnosti Dell. Pri používaní so systémom spoločnosti Dell sa poskytuje technická podpora spoločnosti Dell.

Kompatibilný s počítačom :
•Vostro 33xx / 35xx / 37xx
•Latitude 2110 / E6510 / E6410 ATG / E6410 /E6520 / E6520 / E5520 / E5420
•Precision M4500
•XPS L501xPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell - European - 90W - Air/Auto - AC Adapter
Diskuze k produktu: dell-european-90w-air-auto-ac-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.