vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell externí přenosná baterie Power Companion (12,000 mAh) USB-C

Kalkulačka splátek CETELEM
3629 Kč s DPH

2999 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Baterie k notebookům
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 451-BBVT
Výrobce: DELL
Záruka: 24 měsíců
Dell externí přenosná baterie Power Companion (12,000 mAh...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zařízení Dell Power Companion (12 000 mAh) – USB-C umožňuje brát si s sebou zdroj energie, které vám pomůže zvýšit produktivitu. Toto praktické zařízení slouží k napájení vybraných notebooků* a ultrabooků* Dell pomocí portu USB-C a až dvou chytrých telefonů, tabletů nebo jiných zařízení s připojením USB. Zařízení Dell Power Companion je lehké a kompaktní, takže budete mít na cestách energii, aniž byste museli vozit neforemná zařízení. Toto kompaktní řešení napájení hladce zapadne do vašeho mobilního životního stylu i do brašny na notebook. Zařízení Dell Power Companion (12 000 mAh) – USB-C je navrženo pro nabíjení v zavazadle. Až svá zařízení budete potřebovat, budou nabita. Díky speciálnímu designu také přesně zapadne do batohů a kufříků Dell Premier. Díky zařízení Dell Power Companion (12 000 mAh) – USB-C budou všechna vaše mobilní zařízení (i chytré telefony, tablety a další) nabita a připravena k použití. Dva nabíjecí porty USB umožňují současně s notebookem Dell nabíjet dvě mobilní zařízení.

Přenosné napájení ultrabooků*, notebooků* a tabletů Dell vybavených portem USB typu C
Zařízení Dell Power Companion (12 000 mAh) – USB-C umožňuje brát si s sebou zdroj energie, které vám pomůže zvýšit produktivitu. Toto praktické zařízení slouží k napájení vybraných notebooků* a ultrabooků* Dell pomocí portu USB-C a až dvou chytrých telefonů, tabletů nebo jiných zařízení s připojením USB. Zařízení Dell Power Companion je lehké a kompaktní, takže budete mít na cestách energii, aniž byste museli vozit neforemná zařízení.

*Dell Power Companion je kompatibilní pouze s vybranými počítači Dell (s nainstalovanou nejnovější aktualizací systému BIOS)
**Poznámka: K nabíjení zařízení Power Companion potřebujete napájecí adaptér Dell (není součástí balení).

Navrženo pro nabíjení zařízení při uložení i na cestách
Toto kompaktní řešení napájení hladce zapadne do vašeho mobilního životního stylu i do brašny na notebook. Zařízení Dell Power Companion (12 000 mAh) – USB-C je navrženo pro nabíjení v zavazadle. Až svá zařízení budete potřebovat, budou nabita. Díky speciálnímu designu také přesně zapadne do batohů a kufříků Dell Premier.

Souběžné napájení dalších zařízení pomocí portu USB
Porty USB zařízení Dell Power Companion (12 000 mAh) – USB-C umožňují spolu s notebookem Dell současně nabíjet až dvě mobilní zařízení.

12 000mAh baterie zajišťuje výkonné a spolehlivé záložní napájení
Kompaktní a pohodlné zařízení Dell Power Companion obsahuje 12 000mAh šestičlánkovou baterii, která nabízí spolehlivé napájení na cestách. Snadno ho nabijete běžným napájecím adaptérem Dell**. Zařízení Dell Power Companion (12 000 mAh) – USB-C lze nabíjet a napájet pomocí napájecích adaptérů Dell 4,5 mm, 7, 4 mm nebo USB-C. Pětisegmentová kontrolka LED přehledně zobrazuje, kolik zbývá energie, takže můžete přesněji plánovat.

Obsah balení
* Dell Power Companion (12 000 mAh) – USB-C
* Nabíjecí kabely USB-C notebooků Dell

Kompatibilita
* Dell Latitude 11 (5175)
* Dell Latitude 7275
* Dell Latitude 7370
* Dell Venue 10 Pro (5056)
* Dell Venue 8 Pro (5855)
* Dell XPS 12 (9250)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell externí přenosná baterie Power Companion (12,000 mAh) USB-C
Diskuze k produktu: dell-externi-prenosna-baterie-power-companion-12000-mah-usbc není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.