vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell MicroSDHC karta 16GB Class 4 s adaptérem

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
257 Kč s DPH

212 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
cena 100,1-300 nebo SSD disky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: A8205588
Výrobce: DELL
Záruka: 11 měsíců
Dell MicroSDHC karta 16GB Class 4 s adaptérem
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
16GB microSDHC Flash Memory Card od společnosti Dell vám umožní maximalizovat skladovací kapacitu v mobilních zařízeních. Využívá rychlosti class 4 a nabízí minimální přenosovou rychlost dat 4 MB/s pro optimální výkon se zařízeními, která používají microSDHC. Tato karta microSDHC (High Capacity) je vyvíjena v souladu s SD specifikacemi verze 2.00 a rozpoznají ji hostitelská zařízení se slotem micro SDHC. Tato karta může být také použita jako klasická SDHC při použití přiloženého adaptéru. Paměťová karta microSDHC 16GB Flash je tu pro Vás a nabízí vyšší ukládací kapacitu pro více hudby, videa, obrázků, a další hry!

Funkce a výhody
- Nabízí vyšší kapacitu pro uložení více hudby, videa, obrázků, her a všeho, co potřebujete v dnešním mobilním světě
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell MicroSDHC karta 16GB Class 4 s adaptérem
Diskuze k produktu: dell-microsdhc-karta-16gb-class-4-s-adapterem není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.