vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell - Náhradní žárovka pro projektor Dell 2400MP

Kalkulačka splátek CETELEM
6428 Kč s DPH

5312 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 725-10089
Výrobce: DELL
Záruka: 6 měsíců
Dell - Náhradní žárovka pro projektor Dell 2400MP
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Funkce a výhody
Výkon: 260 W
Životnost: Přibližně 2000 hod. (odhad až 2500 hodin v ekonomickém režimu)

Prehled

Nikdy nevíte, kdy může žárovka vašeho projektoru přestat fungovat, a proto je dobré vozit s sebou na služební cesty a mít v prezentační místnosti náhradní žárovku. Tato náhradní žárovka Dell™ vás zachrání, když selže žárovka v projektoru. Tato trvanlivá žárovka vydrží přibližně 2 000 hodin a vydává světlo s výjimečným jasem a kontrastem. Tento výrobek byl testován a ověřen s projektory Dell™. Při použití s projektorem Dell™ se na výrobek vztahuje technická podpora společnosti Dell. Tento výrobek obsahuje následující díly: náhradní žárovku a návod k použití.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell - Náhradní žárovka pro projektor Dell 2400MP
Diskuze k produktu: dell-nahradni-zarovka-pro-projektor-dell-2400mp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.