vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell Premier Wireless Mouse-WM527

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1215 Kč s DPH

1004 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
MYŠI, myšáci nebo Myš bezdrátová optická
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 570-AAPS
Výrobce: DELL
Záruka: 24 měsíců
Dell Premier Wireless Mouse-WM527
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Funkcie a výhody
Bezdrôtová myš Dell Premier – WM527
Zvýšte výkon a produktivitu vďaka bezdrôtovej myši Dell Premier – WM527.

Zväčšiť
Zvýšte každodenný výkon a produktivitu

Zvýšte váš každodenný výkon vďaka bezdrôtovej myši Dell Premier – WM527. S laserovou myšou s rozlíšením 1 600 dpi môžete jednoducho pracovať na takmer každom povrchu vrátane skla a povrchov s vysokým leskom.

Vyberte si typ bezdrôtového pripojenia

S flexibilnými možnosťami bezdrôtového pripojenia môžete jednoducho prepínať medzi tromi zariadeniami – stolovým počítačom, notebookom a mobilnými zariadeniami – pomocou bezdrôtovej 2,4 GHz siete alebo Bluetooth LE siete.

Pripojte kompatibilné zariadenia prostredníctvom technológie Dell Universal Pairing a Bluetooth LE.

Miniatúrny hardvérový kľúč pripojí myš a až šesť plne kompatibilných zariadení prostredníctvom 2,4 GHz bezdrôtovej technológie Dell Universal Pairing (stránka Dell.com/Pair). Máte k dispozícii jeden hardvérový kľúč pre kompatibilné zariadenia, či ste v kancelárii, alebo na cestách. Môžete súčasne spárovať až dve kompatibilné zariadenia cez sieť Bluetooth LE a zvyšovať tak produktivitu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell Premier Wireless Mouse-WM527
Diskuze k produktu: dell-premier-wireless-mousewm527 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.