vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DELL Premiere 15,6-palcová taška

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2662 Kč s DPH

2200 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: DELL
DELL Premiere 15,6-palcová taška
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
15,6-palcová taška Dell ™ Premier byla navržena jako mobilní kancelář pro profesionály, kteří chtějí pohodlně a bezpečně přenášet svůj notebook, tablet a příslušenství a chtějí zůstat na cestách stejně produktivní jako v kanceláři.
Dokumenty a příslušenství můžete mít přehledně uspořádány ve více odkládacích přihrádkách a váš notebook a tablet spolehlivě ochrání přihrádky vyhrazené pro elektronická zařízení.
Další přihrádka vycpaná vlnou je vyhrazena pro tablety a chrání váš tablet Dell a jeho obrazovku před poškrábáním a odřením.
Telefony, klíče, myši a další věci zase budete mít vždy po ruce a přehledně uspořádané díky vyhrazené přihrádce na příslušenství. Kromě toho je batoh ušitý z odolné tkaniny.
V namáhaných místech má zesílené švy a díky reflexním prvkům vás nikdo nepřehlédne v parkovacích garážích, na přechodu pro chodce ani v jiných podobných situacích se slabým osvětlením.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DELL Premiere 15,6-palcová taška
Diskuze k produktu: dell-premiere-156palcova-taska není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.