vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell přenosný HDD 1TB, 2.5” externí, USB 3.0, 7200RPM, černý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2250 Kč s DPH

1860 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 784-BBBE
Výrobce: DELL
Záruka: 11 měsíců
Dell přenosný HDD 1TB, 2.5” externí, USB 3.0, 7200RPM, černý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Elegantní a jednoduchý
1TB přenosný externí pevný disk Dell vám usnadňuje přenášení, ukládání a sdílení obrázků, filmů, hudby a dalších důležitých souborů. Díky elegantnímu designu a nízké hmotnosti budete disk rádi nosit, a díky napájení z konektoru USB v počítači nemusíte nosit další napájecí kabel.

Jednoduchý přístup
Filmy i hudbu můžete přehrávat přímo z pevného disku. Stačí ho připojit ke kompatibilnímu zařízení, ať je to notebook, televizor nebo přehrávač Blu-ray, a užíváte si zábavy kdykoli a kdykoli.

Přehled:
Přenosný pevný disk Dell USB 3.0 je ideálním řešením ukládání dat pro lidi na cestách. Představuje velkou kapacitu v lehké jednotce, která je snadno přenosná.
Ukládejte si svá digitální data a soubory pro každodenní práci na tento skutečně mobilní disk a noste je všude s sebou. Stylový hladký design se na moderním pracovním stole vyjímá jako perfektní doplněk notebooku.
Přenosný pevný disk Dell je napájen přes sběrnici USB 3.0 a nevyžaduje žádné externí napájení. Stačí jej jednoduše zapojit, a funguje jako plug ‘n’ play.

Vlastnosti:
- připojení: USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0)
- rychlost: až 5Gb/s
- kapacita: 1TB
- HDD: 2.5" SATA HDD
- kompatibilní s PC (Windows® 8/7/Vista®/XP)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell přenosný HDD 1TB, 2.5” externí, USB 3.0, 7200RPM, černý
Diskuze k produktu: dell-prenosny-hdd-1tb-25-externi-usb-30-7200rpm-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.