vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell přenosný HDD 2TB, 2.5” externí, USB 3.0, 5400RPM, černý

Kalkulačka splátek CETELEM
3297 Kč s DPH

2725 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 784-BBBD
Výrobce: DELL
Záruka: 11 měsíců
Dell přenosný HDD 2TB, 2.5” externí, USB 3.0, 5400RPM, černý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
2 TB přenosný disk s automatickým zálohováním
Tento přenosný pevný disk od společnosti Dell usnadňuje zálohování souborů, ukládání a přenos dat i sdílení na weby sociálních sítí. Software pro automatické zálohování je již v tomto přenosném disku předinstalován. Disk je kompaktní a lehký, takže si můžete všechny důležité soubory nosit s sebou. Kapacita 2 TB představuje dostatek místa pro uložení všech fotografií, videosouborů, hudby i dalšího obsahu.

Lehký a přenosný
Lehká konstrukce disku usnadňuje jeho přenášení. Díky kompaktnímu provedení zabere na stole jen velmi málo místa. Vzhledem k napájení přes port USB nemusíte nosit ani připojovat samostatný napájecí kabel. Ideální společník na cesty pro notebooky a tablety kompatibilní s rozhraním USB.

Snadno ovladatelný software pro zálohování je již nainstalován
Disk dodáváme s nainstalovaným softwarem Seagate pro automatické zálohování, který je připraven k použití ihned po zapojení jednotky. Tento software umožňuje naplánovat automatická zálohování v uživatelsky příjemném prostředí Seagate Backup Dashboard.

USB 3.0 pro rychlejší přenosy dat
Přenosný pevný disk Dell je vybaven rozhraním USB 3.0, které je až desetkrát rychlejší než rozhraní USB 2.0. To znamená rychlejší přenášení souborů mezi diskem a zařízením a rychlejší dokončení zálohování. Také je zpětně kompatibilní s rozhraními USB 2.0 a USB 1.0, k disku je tedy možné připojit i starší zařízení.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell přenosný HDD 2TB, 2.5” externí, USB 3.0, 5400RPM, černý
Diskuze k produktu: dell-prenosny-hdd-2tb-25-externi-usb-30-5400rpm-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.