vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DELL Server 2012 User CALs 5-pack (STD/Datac.)

Kalkulačka splátek CETELEM
5079 Kč s DPH

4198 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 618-10778
Výrobce: DELL
Záruka: 36 měsíců
DELL Server 2012 User CALs  5-pack (STD/Datac.)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
JEDNÁ SE POUZE O LICENCI NA ZAŘÍZENÍ, JE TŘEBA DOKOUPIT SAMOTNÝ WINDOWS SERVER 2012.

Windows Server® využívají firmy po celém světě, od nejmenších prostředí až po nadnárodní korporace, které pomocí Windows Serveru budují obrovská datacentra. Windows Server definuje zcela novou kategorii v serverovém světě, díky stovkám nových technologií a vylepšení. Namátkou lze jmenovat novinky v oblasti virtualizace, práce s úložištěm, síťovými prvky, vysoké podpoře automatizace, vylepšené uživatelské zkušenosti a využitelnosti v rámci cloud computingu. Stručně řečeno, Windows Server 2012 vám pomůže změnit vaše IT prostředí na zcela novou úroveň využitelnosti, při současném snížení nákladů.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DELL Server 2012 User CALs 5-pack (STD/Datac.)
Diskuze k produktu: dell-server-2012-user-cals-5pack-std-datac není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.