vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell stojan All in One Mount pro OptiPlex Micro PC

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2050 Kč s DPH

1694 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství k notebookům nebo Příslušenství a kabely k monitorům
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 492-BBMJ
Výrobce: DELL
Záruka: 23 měsíců
Dell stojan All in One Mount pro OptiPlex Micro PC
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kompaktní stojan pro počítače Dell™ OptiPlex Micro je určen a testován speciálně pro počítače OptiPlex 3020 a 9020 Micro. Když přidáte kabelový zámek (prodávaný samostatně), můžete počítač OptiPlex sestavit a zabezpečit snadno a rychle. Stojan zajistí zabezpečení i diskrétní umístění počítače OptiPlex Micro PC. Když počítač OptiPlex umístíte za plochý monitor, uvolníte si místo na pracovním stole a omezíte nepořádek. Toto kompaktní řešení chrání počítač pomocí integrovaného zamykacího slotu a současně ho nenápadně schová za monitor. Všechny tyto i další vlastnosti vám zpřehlední pracoviště a zpřístupní počítač OptiPlex Micro, který ovšem během každodenního používání zůstane bezpečně skryt.

Funkce a výhody
Nenápadně skryjte počítač OptiPlex za monitor
Kompaktní stojan pro počítače Dell OptiPlex Micro poskytuje zabezpečení i diskrétní umístění počítače OptiPlex Micro. Toto kompaktní řešení chrání počítač pomocí integrovaného zamykacího slotu a současně ho nenápadně schová za monitor.

Přidejte zabezpečení, aniž byste se museli vzdát výkonu
Kompaktní stojan pro počítače Dell OptiPlex Micro zajistí bezpečnost počítače, ale ponechá všechny porty přístupné. Užívejte si přehlednějšího pracoviště s okamžitým přístupem k počítači OptiPlex Micro, který při každodenním používání zůstane bezpečně uzamknut..

Omezte nepořádek na pracovním stole
Když počítač OptiPlex umístíte za plochý monitor, uvolníte si místo na pracovním stole a omezíte nepořádek. Kompaktní stojan pro počítače Dell OptiPlex Micro umožňuje upravit stolní počítač s ohledem na vaše pracovní postupy a organizační potřeby.

Ideální společník pro počítače OptiPlex Micro
Kompaktní stojan pro počítače Dell™ OptiPlex Micro je určen a testován speciálně pro počítače OptiPlex 3020 a 9020 Micro. Když přidáte kabelový zámek (prodávaný samostatně), můžete počítač OptiPlex sestavit a zabezpečit snadno a rychle.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell stojan All in One Mount pro OptiPlex Micro PC
Diskuze k produktu: dell-stojan-all-in-one-mount-pro-optiplex-micro-pc není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.