vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell stojan Vertical Stand pro OptiPlex Micro PC

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
952 Kč s DPH

787 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
DELL nebo cena 100,1-300 nebo Adaptéry, kabely a replik. k notebook.
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 492-BBML
Výrobce: DELL
Záruka: 12 měsíců
Dell stojan Vertical Stand pro OptiPlex Micro PC
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Svislý stojan Dell™ OptiPlex Micro je určen pro zákazníky s omezeným prostorem na stole. Výrazně zmenší půdorys zabraný počítačem OptiPlex a okamžitě vytvoří na stole více místa. Tento jednoduchý stojan slouží ke snadnému a bezpečnému umístění počítače OptiPlex Micro do svislé polohy. Pomáhá omezit nepořádek na pracovním stole a přispívá tak k lepší organizaci. Nabízí také snadný přístup ke všem portům počítače OptiPlex Micro. Svislý stojan umožňuje přístup k přednímu i zadnímu panelu a usnadňuje vedení kabelů a připojování periferních zařízení. Možnost svislé montáže také nabízí stylový vzhled pro pracoviště vyžadující vlastní estetiku. Toto kompaktní a pohodlné řešení nenápadně obohatí vaši práci s počítačem OptiPlex.

Jednoduché svislé umístění počítačů OptiPlex
Svislý stojan Dell OptiPlex Micro slouží ke svislému umístění počítače OptiPlex 3020 nebo 9020 Micro na kterémkoli pracovišti. Tento jednoduchý stojan slouží ke snadnému a bezpečnému umístění počítače OptiPlex Micro do svislé polohy.

Okamžitě získáte více místa na pracovišti
Svislý stojan je navržen pro uživatele s omezeným prostorem na stole. Výrazně zmenší půdorys zabraný počítačem OptiPlex a okamžitě vytvoří na stole více místa. Pomáhá omezit nepořádek na pracovním stole a přispívá tak k lepší organizaci. Možnost svislé montáže také nabízí stylový vzhled pro pracoviště vyžadující vlastní estetiku.

Snadný přístup k portům počítače
Kromě umístění šetřícího místo nabízí svislý stojan také snadný přístup ke všem portům počítače OptiPlex Micro. Svislý stojan umožňuje přístup k přednímu i zadnímu panelu a usnadňuje vedení kabelů a připojování periferních zařízení.

Ideální společník pro počítače OptiPlex Micro
Svislý stojan Dell OptiPlex Micro je určen a testován speciálně pro počítače OptiPlex 3020 a 9020 Micro. Toto kompaktní a pohodlné řešení nenápadně obohatí vaši práci s počítačem OptiPlex.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell stojan Vertical Stand pro OptiPlex Micro PC
Diskuze k produktu: dell-stojan-vertical-stand-pro-optiplex-micro-pc není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.