vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DELL SVR 2012 Foundation R2 DOEM 15CAL-JEN K DELL

Kalkulačka splátek CETELEM
5563 Kč s DPH

4598 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 638-10060
Výrobce: DELL
Záruka: 36 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
MUI verze (multijazyčná).

U této verze Foundation 2012 je omezená funkčnost terminálového přístupu - Remote Desktop Services v kombinací.
Problém je s instalací role terminal serveru současně s rolí doménového řadiče. Toto není ve Win 2012 z bezpečnostních důvodů podporováno. Řešení jak toho dosáhnout je zde: http://support2.microsoft.com/kb/2833839

Obejít to lze tak, že provedete downgrade na Win Svr 2008 Foundation, neboť u této verze již Remote Desktop Services provozovat lze.

Na tento software se VZTAHUJE kompletní technická podpora DELLu, jako by byl zakoupený přímo se serverem DELL.
Software je dodávaný v MUI (multijazyčné) jazykové verzi. Instalace probíhá v angličtině. Čeština (slovenština) se nastavuje (a automaticky stáhne) dodatečně v nastavení regionu.

Licence se přiděluje serveru s maximálně jedním procesorem, a to napořád – Foundation se totiž dodává výhradně jako OEM licence.
Přistupující uživatelé nemusí mít klientské přístupové licence (CAL), ale jejich počet je omezen limitem 15 účtů. Co u edice Foundation dále nenajdete, jsou virtualizační práva.

Zaměření této edice je především na malé společnosti či provozy do 15 uživatelů. Velmi často je také řešením problému nelegálního užití desktopového operačního systému. Ten totiž lze zpřístupnit pro připojení až 20 dalších zařízení, ale výhradně za účelem sdílení souborů, tisku a používání Internetové informační služby, funkce Sdílení připojení k Internetu nebo telefonních služeb. V momentě, kdy potřebujete uživatele pustit kupříkladu k nějaké aplikaci, pak operační systém musí být serverový.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DELL SVR 2012 Foundation R2 DOEM 15CAL-JEN K DELL
Diskuze k produktu: dell-svr-2012-foundation-rok-15cal-jen-k-svr-dell není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.