vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell toner B3460dn black (20K) Use and Return

Kalkulačka splátek CETELEM
8175 Kč s DPH

6756 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Spotřebák pro laser/LED tisk, tonery
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 593-11171
Výrobce: DELL
Záruka: 24 měsíců
Dell toner B3460dn black (20K) Use and Return
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zásobník černého toneru Dell™ s extra velkou kapacitou je určen pro tiskárnu Dell B3460dn. Vytváří výtisky s vysokým rozlišením a dokonale ostré obrázky i texty. Tento zásobník nabízí kapacitu až 20 000 stránek. Zásobník také podporuje systém pro správu toneru Dell, který zjistí, že dochází toner, a umožní snadné objednání online. T

ento produkt byl testován a ověřen v tiskárnách Dell. Pokud jej použijete v tiskárnách Dell, vztahuje se na něj technická podpora společnosti Dell.

Hodnoty výtěžnosti černého a barevného toneru na základě zkoušek provedených v souladu se specifikací ISO/IEC 19798. Hodnoty výtěžnosti se mohou lišit v závislosti na způsobu používání a podmínkách prostředí.

Funkce a výhody
Barva tisku : Černá
Životnost : Až 20000 stránek

Kompatibilita
* Dell B3460dn


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell toner B3460dn black (20K) Use and Return
Diskuze k produktu: dell-toner-b3460dn-cerny-20k není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.