vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dell univerzální dok a stojan na monitor

Kalkulačka splátek CETELEM
7461 Kč s DPH

6166 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Držáky na TV
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 452-BBKF
Výrobce: DELL
Záruka: 11 měsíců
Dell univerzální dok a stojan na monitor
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Funkce a výhody
Univerzální konektivita pro každý notebook
Jediným univerzálním kabelem USB lze přes stojan na monitor Dell s dokem USB 3.0 připojit k notebooku displej i externí periferní zařízení. Pro další v budoucnu koupené notebooky nebudete muset kupovat nový dok.

Vyčistěte si pracovní prostor
Tento stojan na monitor s integrovaným napájecím zdrojem eliminuje potřebu externího napájecího adaptéru, který dělá na pracovišti nepořádek. Kabely DisplayPort, USB i napájení jsou pohodlně integrovány do stojanu, takže si můžete užívat čistšího a produktivnějšího pracovního prostředí bez nadměrného množství kabelů. Toto zařízení s chytrým a úsporným designem lze snadno nainstalovat a získat tak maximální pracovní prostor.

Více možností připojení
Dokovací rozbočovač v základně stojanu umožňuje propojení notebooku s periferními zařízeními USB a čtečkou paměťových karet jediným kabelem USB. Můžete pracovat na třech obrazovkách – na displeji notebooku, na monitoru připevněném ke stojanu a připojeném přes port DisplayPort, a na druhém externím monitoru připojeném k základně stojanu kabelem HDMI (není součástí dodávky).
Stojan na monitor Dell s dokem USB3.0 vám pomůže vytvořit pracovní prostředí bez změti kabelů, s více monitory a s možností nabíjení (pro notebooky Dell Latitude a XPS). Nabízí univerzální kompatibilitu USB, nabíjení notebooku a efektivní řešení s více obrazovkami.

Připojení a nabíjení notebook a dalších zařízení
Tato kombinace monitoru a dokovací stanice je dodávána s kabelem USB3.0 pro přenášení videa v rozlišení Full HD i dat. Notebook Latitude nebo XPS a externí zařízení USB připojujete přímo k rozbočovači. Integrované nabíjení znamená, že svůj notebook Dell Latitude nebo XPS budete mít při odchodu na cesty plně nabit. Port USB3.0 BC1.2 pro vyšší proudové hodnoty nabízí desetinásobnou rychlost a trojnásobný výkon oproti běžným portům USB2.0 a lze ho používat i k rychlému nabíjení chytrého telefonu nebo jiných mobilních zařízení.

Plně nastavitelný stojan s integrovanými kabely
Plné možnosti nastavení vám umožní snadno najít ideální polohu monitoru. Stojan umožňuje sklopit připojený monitor až o 5 stupňů vpřed nebo o 21 stupňů vzad a otočit ho o 90 stupňů v obou směrech. Rozsah nastavitelné výšky je 115 mm.

Konektivita
1 x network - RJ-45
4 x SuperSpeed USB 3.0 - 9 pin USB Type A
1 x headphones / speakers
1 - HDMI output - 19 pin HDMI Type A
1 x SuperSpeed USB 3.0 - 9 pin USB Type B

Kompatibilní s monitory VESA
Tento stojan na monitor je kompatibilní se systémem Dell pro rychlé uvolnění a monitory se standardem VESA (adaptér VESA není součástí dodávky) s úhlopříčkou až 27 palců a hmotností 14,3 libry.

Obsah balení
- Svislá část stojanu na monitor
- Základna stojanu na monitor
- Napájecí kabel
- Kabel pro nabíjení notebooků Dell Latitude
- Konektor pro nabíjení notebooků Dell XPS
- Kabel USB 3.0
- Médium s ovladači a dokumentací
- Průvodce s informacemi o výrobku
- Průvodce rychlým nastavením
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dell univerzální dok a stojan na monitor
Diskuze k produktu: dell-univerzalni-dok-a-stojan-na-monitor není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.