vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Qoltec Splitter 1x4 | G.657A | SC/APC - SC/APC | SingleMode

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
300 Kč s DPH

248 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 54202
Výrobce: Qoltec
Váha: 0,01
Záruka: 24 měsíců
Qoltec Splitter 1x4 | G.657A | SC/APC - SC/APC | SingleMode
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Optická vlákna - Splittery; Výkon: 0.3 Watt; Operační vlnová délka: 1280-1650; Maximální vložný útlum: Descriptions


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Qoltec Splitter 1x4 | G.657A | SC/APC - SC/APC | SingleMode
Diskuze k produktu: delock-compactflash-card-1-gb-industrial není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.