vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Delock Keyston modul ST Simplex samice > samice

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
67 Kč s DPH

55 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 86348
Výrobce: Delock
Váha: 0,01
Záruka: 24 měsíců
Delock Keyston modul ST Simplex samice > samice
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
This module by Delock can be used to extend an optical fiber. With its standardised dimensions it can be used for easy snap-in mounting in e. g. a Keystone patchpanel, face plate or surface-mount box.

Specifikace
• Connector: SC Simplex female > SC Simplex female
• Phosphor bronze sleeve for Multi-Mode fiber
• With dust cover
• For Keystone ports with 19.2 x 14.9 mm
• Dimensions (LxWxH): ca. 31.9 x 22.1 x 17.8 mm
• Length in front of the panel: 13.6 mm

Obsah balení
• Keystone modul

Balení
• Plastový sáček


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Delock Keyston modul ST Simplex samice > samice
Diskuze k produktu: delock-keyston-modul-st-simplex-samice-samice není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.