vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Delock adaptér USB 1.1 > COM (DB9M)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
532 Kč s DPH

440 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 61364
Výrobce: Delock
Váha: 0,089
Záruka: 36 měsíců
Delock adaptér  USB 1.1 > COM (DB9M)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Delock; Třída produktu: Ostatní řadiče/adaptéry; Typ sběrnice: netýka se; Interní konektory: 1 x USB; Externí konektory: 1 x serial (RS-232); Součást balení: Ovladače na CD, Uživatelský manuál; Low-profile karta: Ne; Doplňující informace: Umožní připojení zařízení se serial portem do USB portu PC nebo notebooku, Chipset FTDI, RS232 serial interfejs s DB9 konektorem, Konektor s maticemi, Délka kabelu 1,1 m, Přenosová rychlost do 230,4 Kbps


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Delock adaptér USB 1.1 > COM (DB9M)
Diskuze k produktu: delock-konvertor-usbcom-db9-kabel-18-m-modry-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.