vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Delock Keystone module LC Duplex female > female Singlemode

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
99 Kč s DPH

82 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 46289
Výrobce: Delock
Váha: 0,005
Záruka: 24 měsíců
Delock Keystone module LC Duplex female > female Singlemode
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Popis
This module by Delock can be used to extend an optical fiber. With its standardised dimensions it can be used for easy snap-in mounting in e. g. a Keystone patchpanel, face plate or surface-mount box.

Specifikace
• Connector: LC Duplex female > LC Duplex female
• Zirconium ceramic for Single-Mode or Multi-Mode fiber
• With dust cover
• For Keystone ports with 19.2 x 14.9 mm
• Dimensions (LxWxH): ca. 34.5 x 21.8 x 17.9 mm

Obsah balení
• Keystone module

Balení
• Poly bag


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Delock Keystone module LC Duplex female > female Singlemode
Diskuze k produktu: delock-led-zarovka-g9-24x-smd-38w-tepla-bila-stmivatelna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.