vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 5m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
248 Kč s DPH

205 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 54351
Výrobce: Qoltec
Váha: 0,013
Záruka: 24 měsíců
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/1...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: MultiMode 50/125 (OM4); Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type: 50/125, Kind of connection: LC/UPC - SC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: <0.3 db, Return loss: 35-39db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: Mátově zelená (mint)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 5m
Diskuze k produktu: delock-sata-3-gb-s-flash-module-2-gb-vertical není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.