vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dicota Backpack Active 14-15,6" černo/modrá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1431 Kč s DPH

1183 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: D31047
Výrobce: DICOTA
Záruka: 360 měsíců
Dicota Backpack Active 14-15,6" černo/modrá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Backpack Active Active backpack se vyznačuje sportovniacute;m vzhledem v kombinaci s velkou funkčnostiacute; a dokonalou ochranou notebooku do velikosti 15,6ldquo;. Materiaacute;l, ze ktereacute;ho je batoh vyroben, je lehkyacute; a zaacute;roveň velmi odolnyacute;. Vascaron;e zařiacute;zeniacute; bude bezpečně uloženo ve skryteacute;m odděleniacute; v zadniacute; čaacute;sti batohu. Diacute;ky propracovanyacute;m detailům nabiacute;ziacute; prostorneacute; hlavniacute; odděleniacute; dostatek miacute;sta pro sportovniacute; vybaveniacute;, dokumenty a dalscaron;iacute; přiacute;sluscaron;enstviacute;. Vaacute;scaron; tablet bude dokonale chraacute;něn diacute;ky protiskluzoveacute; kapse pro rozměry až 10 ". V dalscaron;iacute;ch kapsaacute;ch je miacute;sto pro osobniacute; doklady, smartphone, powerbanku s inteligentniacute;m organizeacute;rem kabelů k telefonu i tabletu a dalscaron;iacute; drobnosti. Dalscaron;iacute;m praktickyacute;m detailem je poutko na sluchaacute;tka a karabina pro uchyceniacute; kliacute;čů, diacute;ky ktereacute; zůstanou vždy na sveacute;m miacute;stě. Laacute;hev na pitiacute; a descaron;tniacute;k mohou byacute;t uloženy ve vnějscaron;iacute;ch kapsaacute;ch, zatiacute;mco kompresniacute; popruhy pomohou viacute;ce staacute;hnout batoh a uscaron;etřit dalscaron;iacute; miacute;sto na cestaacute;ch. Vrcholem zabezpečeniacute; je kapsa nenaacute;padně vscaron;itaacute; do prodyscaron;neacute;ho zadniacute; polstrovaacute;niacute;. Je to ideaacute;lniacute; miacute;sto pro bezpečneacute; uklaacute;daacute;niacute; cennostiacute; mimo dosah kapsaacute;řů. Specifikace Lehkeacute; a odolneacute; materiaacute;ly Skrytaacute; kapsa na notebook s polstrovaacute;niacute;m HDF (High-Density Foam) Polstrovanaacute; protiskluzovaacute; kapsa pro iPad nebo tablet do velikosti 10ldquo; Velkoryse prostornaacute; hlavniacute; kapsa Předniacute; čaacute;st pro osobniacute; věci Inteligentniacute; vnitřniacute; vedeniacute; kabelů pro nabiacute;jeniacute; zařiacute;zeniacute; pomociacute; powerbanky Unikaacute;tniacute; tajnaacute; kapsa pro Vascaron;e cennosti Menscaron;iacute; kapsa na bryacute;le a dalscaron;iacute; mobilniacute; přiacute;sluscaron;enstviacute; Poutko na sluchaacute;tka a karabina na kliacute;če Ergonomickeacute; polstrovaacute;niacute; na zaacute;dech z prodyscaron;neacute;ho materiaacute;lu Reflexniacute; prvky pro lepscaron;iacute; bezpečnost Materiaacute;l: polyester Objem 20l Hmotnost: 0,9 kg Rozměry: 330 x 480 x 190 mm Pro notebooky do velikosti: 390 x 264 x 40 mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dicota Backpack Active 14-15,6" černo/modrá
Diskuze k produktu: dicota-backpack-active-14156-cerno-modra není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.