vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DICOTA Batoh na NTB a tablet BASE XX B 17.3, černý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
702 Kč s DPH

580 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: DICOTA
DICOTA Batoh na NTB a tablet BASE XX B 17.3, černý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Praktický batoh na notebook s uzamykatelnou hlavní kapsou. Profesionální batoh Batoh BASE XX perfektně ochrání notebook před poškozením a nárazy.
Hlavní kapsa je rozdělena přihrádkou na prostor pro počítač a část pro dokumenty. Polstrování zajistí minimální otřesy a vestavěný pásek zabezpečí notebook proti posunutí.
Přední kapsa je vhodná pro umístění drobných předmětů jako jsou klíče, mobil, vizitky a mnoho dalších věcí, které chcete mít stále po ruce.

polstrované ramenní popruhy
uzamykatelná hlavní kapsa
polstrovaná přihrádka pro notebook
kapsa na drobné předměty
velmi lehký materiál
perfektní vzhled


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DICOTA Batoh na NTB a tablet BASE XX B 17.3, černý
Diskuze k produktu: dicota-batoh-na-ntb-a-tablet-base-xx-b-173-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.