vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DICOTA DataBox Allround

Kalkulačka splátek CETELEM
10213 Kč s DPH

8441 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: N6628A
Výrobce: DICOTA
Záruka: 24 měsíců
DICOTA DataBox Allround
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Notebook a tiskárna v diplomatickém kufru.
Práce s notebookem mimo Váš kufr. Vylepšený model jako nástupce za DataBox Profile. S mnoha novými vylepšeními! Během práce s DataBoxem určitě oceníte skrytou kabeláž uvnitř kufru - již žádné šílené kabely. Toto vylepšení je součástí naší vlastní „Floor-to-Desk" koncepce. Vše, co potřebujete, je pouze dost místa na stole pro Vás notebook. Data jsou obvykle přenášena prostřednictvím kabelu od tiskárny - zde máte ještě jako další možnost přenos prostřednictvím BlueTooth technologie. DataBox je pravé profesionální vybavení na cesty! DataBox Allround je vhodný pro všechny typy notebooků do 15" a pro následující mobilní tiskárny: HP DJ 450, CANON i70, CANON BJ 70-85 series (také s "Portable Kit"), CANON BJC 50-55 (pouze s jednoduchým zásobovačem), OLIVETTI JP90 + Nomadjet. Nejlepší cesta upevnění tiskárny je s "QuickFixem" - speciálně vyvinutým držákem firmou DICOTA. Přídavná příslušenství: odnímatelná vnější kapsa z koskinu pro dokumenty, odnímatelná vnitřní kapsa vyrobená z nylonu pro Váš notebook, pokud budete cestovat bez DataBoxu Allround. Nabíjecí baterie a tiskárna jsou napájeny na 220 V prostřednictvím zásuvky na vnější straně kufru.
Speciální vlastnosti: Mimořádně pevný kufr; "Floor-to-Desk" koncepce; vnitřní kabeláž; napájení 220 V přes zásuvku na vnější straně kufru; přenos dat přes kabel tiskárny nebo prostřednictvím BlueTooth technologie; volitelné vybavení (možno dokoupit): odnímatelná vnější kapsa, vyjímatelná vnitřní kapsa, držák tiskárny "QuickFix".

Specifikace
* Materiál: Aluminum/ Conpearl
* Hmotnost: 3,9 kg
* Rozměry: 420 x 200 x 365 mm
* Pro notebooky do velikosti: 360 x 60 x 280 mmPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DICOTA DataBox Allround
Diskuze k produktu: dicota-databox-allround není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.