vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DICOTA DataDesk 460/470 Compact

Kalkulačka splátek CETELEM
13904 Kč s DPH

11491 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Malé do 13,3"
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: N22188A
Výrobce: DICOTA
Záruka: 24 měsíců
DICOTA DataDesk 460/470 Compact
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kombinovaný kufr DataDesk 460/470 Compact pro přenos notebooku i tiskárny: dva přístroje – jedno řešení.

Odolný a kompaktní příruční kufr je vyroben pro notebooky do velikosti 14,1“ a tiskárnu HP DJ 460 nebo HP OfficeJet 470. Notebook a tiskárna „sedí“ v kufru bez hnutí a jsou kdykoliv po ruce.
Pevná hliníková konstrukce a vysoce kvalitní materiál „Conpearl“ ochrání notebook a tiskárnu před poškozením. Důmyslně navržené oddělení na tiskárnu v podstavě kufru a hlavně nastavitelné přezky 3M ochrání notebook během transportu. Zařízení, které v kufru přenášíte, je kdykoliv připraveno k použití.
Tiskárna a notebook jsou namontovány na plošině a zůstávají tak na místě po celou dobu přesunu. Podavač papírů je umístěn pod notebookem, čímž šetří místo a zároveň zabraňuje poničení papíru.
Příslušenství a kabely se dají uložit do oddělení ve víku, kde je také třídílné oddělení na papír formátu A4, z nichž jedno je možné uzamknout.
I DataDesc 460/470 Compact je zabezpečen zámkem, a tak chrání tiskárnu, notebook a dokumenty proti neoprávněnému přístupu.

Všestranné připojení
DataDesk 460/470 Compact je dodáván s různými adaptéry a zajišťuje maximální kompatibilitu s notebooky různých firem. Notebook s tiskárnou je propojen pomocí 3D USB kabelu. Zabudovaný USB port zajišťuje možnost použití externích zařízení. Vnitřní zásuvka uvnitř kufru zajišťuje potřebné napájení.

Specifikace
* Pro tiskárny: HP DJ 460/ HP Officejet H470
* Materiál: hliník/ABS synthetics/Conpearl
* Hmotnost: 4,9 kg
* Rozměry: 515 x 445 x 170 mm
* Pro notebooky do velikosti: 350 x 270 x 50 mmPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DICOTA DataDesk 460/470 Compact
Diskuze k produktu: dicota-datadesk-460-470-compact není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.